---
title: "NORDMOEN SIKKERHETSHJEM AS (914884896): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORDMOEN SIKKERHETSHJEM AS i Midtre Gauldal hadde 12,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 39 ansatte. Daglig leder er Arnstein Moen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914884896-nordmoen-sikkerhetshjem-as"
---

# NORDMOEN SIKKERHETSHJEM AS

Andre helsetjenester ellers · Midtre Gauldal · Etablert 2015

- Org.nr: 914 884 896
- Daglig leder: Arnstein Moen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,7 mill. kr (−4,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −29 548 kr (Margin −0,2 %)
- Ansatte: 39 (Opp fra 25 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 25
- januar 2026: 37
- april 2026: 38
- juni 2026: 39
- september 2026: 40
- oktober 2026: 39

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,0 % (svak). Ned fra 21,8 % i 2024
- Likviditet: 2,16 (meget god). Ned fra 2,28 i 2024
- Soliditet: 69,1 % (meget god). Opp fra 68,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 144,6 % | 6,9 % | 21,8 % | 1,0 % |
| Driftsmargin | 35,1 % | 30,9 % | 2,9 % | 9,1 % | −0,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 10,8 % | 32,1 % | 1,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,86 | 2,28 | 2,16 |
| Soliditet | 46,9 % | 58,3 % | 66,4 % | 68,6 % | 69,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 0,7 | 0,5 | 0,5 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 308 | 12 788 | 10 976 | 13 229 | 12 663 |
| Driftsresultat | 108 | 3 949 | 319 | 1 205 | −30 |
| Årsresultat | 82 | 3 093 | 273 | 981 | 45 |
| Driftsmargin | 35,1 % | 30,9 % | 2,9 % | 9,1 % | −0,2 % |
| Sum gjeld | 54 | 2 246 | 1 731 | 2 010 | 1 981 |
| Sum driftskostnader | 200 | 8 838 | 10 656 | 12 024 | 12 693 |
| Finansresultat | −4 | 16 | 34 | 50 | 89 |
| Resultat før skatt | - | - | 353 | 1 255 | 59 |
| Anleggsmidler | 0 | 848 | 1 940 | 1 834 | 2 182 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 204 | 4 571 | 4 238 |
| Sum eiendeler | 102 | 5 387 | 5 144 | 6 405 | 6 421 |
| Egenkapital | 48 | 3 141 | 3 414 | 4 395 | 4 440 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 721 | 2 003 | 1 959 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 9 | 7 | - |

## Ledelse og styre

- Arnstein Moen: Daglig leder og styremedlem
- Nils Moen: Styrets leder
- Marit Tovmo: Styremedlem
- Johan Støre: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Arnstein Moen, Synnerdalsveien 428, 7298 Budalen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.993 Andre helsetjenester ellers
- Etablert: 02.01.2015
- Tidligere navn: L & M NORWAY AS (2015 til 2022)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [ORKLA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/925180386-orkla-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [BJØRKAN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/976089790-bjorkan-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 52 av 1 079 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rehabilitering og tilrettelegging for særskilte brukere. Botiltak hvor overnatting/botilbud inngår i rehabiliteringen. Tjenester innen jord- og skogbruk. Dessuten ved aksjeeie eller på annen måte gjøre seg interessert i annen virksomhet.

## Kunngjøringer

- 22.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000813133&sokeverdi=914884896&spraak=nb)
- 16.06.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000384519&sokeverdi=914884896&spraak=nb)
- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000188191&sokeverdi=914884896&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AUDIOPLUS NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/920987087-audioplus-norge-as) | Midtre Gauldal | 5 | 5,26 mill. kr | −1,0 % |
| [TEAM-UP AS](https://www.norscout.com/no/company/930035319-team-up-as) | Gjøvik | 39 | 19,4 mill. kr | +62 % |
| [WEST OMSORG AS](https://www.norscout.com/no/company/927310139-west-omsorg-as) | Eidsvoll | 37 | 13,2 mill. kr | +60,8 % |
| [MERLINA AS](https://www.norscout.com/no/company/936968821-merlina-as) | Sandnes | 44 | - | - |
| [FRISKUS FRISKLIVSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/976773845-friskus-frisklivsenter-as) | Løten | 36 | 6,03 mill. kr | −0,9 % |
| [BO OG BISTAND AS](https://www.norscout.com/no/company/920000991-bo-og-bistand-as) | Senja | 44 | 44,5 mill. kr | +18,2 % |
| [COLOSSEUMKLINIKKEN MEDISINSKE SENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/914491908-colosseumklinikken-medisinske-senter-as) | Oslo | 33 | 42,5 mill. kr | +27,5 % |
| [FINNSKOGTOPPEN SPA & VELVÆREHOTELL AS](https://www.norscout.com/no/company/968661485-finnskogtoppen-spa-velvaerehotell-as) | Grue | 45 | 28,9 mill. kr | +2,0 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
