---
title: "A3CERT SERTIFISERING AS (914969867): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "A3CERT SERTIFISERING AS i Hole hadde 7,27 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Evert Ingemar Larsson. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/914969867-a3cert-sertifisering-as"
---

# A3CERT SERTIFISERING AS

Teknisk prøving og analyse · Hole

- Org.nr: 914 969 867
- Telefon: 22 87 88 50
- E-post: info@a3cert.com
- Nettsted: [a3cert.com](https://a3cert.com)
- Daglig leder: Evert Ingemar Larsson (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,27 mill. kr (+6,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,48 mill. kr (Margin 20,3 %)
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,18 (tilfredsstillende). Opp fra 0,94 i 2024
- Soliditet: 57,1 % (meget god). Opp fra 50,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 11,5 % | 27,6 % | - |
| Driftsmargin | 25,7 % | 30,0 % | 17,6 % | 35,0 % | 20,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 29,3 % | 65,3 % | 22,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,61 | 0,94 | 1,18 |
| Soliditet | 25,1 % | 31,9 % | 32,4 % | 50,0 % | 57,1 % |
| Gjeldsgrad | 3,0 | 2,1 | 2,1 | 1,0 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 808 | 4 879 | 4 965 | 6 862 | 7 270 |
| Driftsresultat | 722 | 1 465 | 872 | 2 401 | 1 479 |
| Årsresultat | 561 | 1 138 | 558 | 1 859 | 702 |
| Driftsmargin | 25,7 % | 30 % | 17,6 % | 35 % | 20,3 % |
| Sum gjeld | 3 052 | 4 617 | 5 670 | 4 580 | 3 968 |
| Sum driftskostnader | 2 087 | 3 414 | - | 4 461 | 5 791 |
| Finansresultat | −2 | −6 | - | −18 | −379 |
| Resultat før skatt | - | - | 715 | 2 384 | 1 100 |
| Anleggsmidler | 1 495 | 4 996 | 4 918 | 4 871 | 4 573 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 472 | 4 288 | 4 676 |
| Sum eiendeler | 4 076 | 6 779 | 8 390 | 9 159 | 9 249 |
| Egenkapital | 1 024 | 2 162 | 2 720 | 4 579 | 5 281 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 5 664 | 4 579 | 3 968 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 7 | 1 | - |

## Ledelse og styre

- Evert Ingemar Larsson: Daglig leder og styrets leder
- Kerstin Margareta Larsson: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vik torg 6, 3530 Røyse
- Postadresse: Göteborgsvägen 16 H, Alingsås, S-441 32
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.200 Teknisk prøving og analyse
- Etablert: 12.01.2015
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2017
- Revisor: [NARVESEN REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/912663930-narvesen-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [EFFEKT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/913173600-effekt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 114 av 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Sertifisering av kvalitetsstyringssystemer, miljø, yrkesmessig, konsulent og opplæringsaktiviteter i feltet og relatert virksomhet

## Siste endringer

- 03.12.2025: Ny postadresse

## Kunngjøringer

- 12.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000055200&sokeverdi=914969867&spraak=nb)
- 03.12.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000861569&sokeverdi=914969867&spraak=nb)
- 03.12.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000861568&sokeverdi=914969867&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RUUD SERTIFISERING AS](https://www.norscout.com/no/company/892362092-ruud-sertifisering-as) | Hole | 5 | 3,67 mill. kr | −4,4 % |
| [MAR CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/919228261-mar-consulting-as) | Hole | - | 4,71 mill. kr | −4,6 % |
| [ALFA V-TECH AS](https://www.norscout.com/no/company/914938317-alfa-v-tech-as) | Hole | - | 2,65 mill. kr | −10,5 % |
| [BRANNSTRATEGI AS](https://www.norscout.com/no/company/997834534-brannstrategi-as) | Hole | - | 1,58 mill. kr | +36,6 % |
| [VALSTED CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/926328921-valsted-consult-as) | Hole | - | 920 092 kr | −9,4 % |
| [UVALA AS](https://www.norscout.com/no/company/931566407-uvala-as) | Hole | - | 119 750 kr | - |
| [MARTIRES HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918995676-martires-holding-as) | Hole | - | 0 kr | - |
| [MAR INVESTING AS](https://www.norscout.com/no/company/919823739-mar-investing-as) | Hole | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
