---
title: "RIKTIG RENHOLD AS (915035167): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RIKTIG RENHOLD AS i Drammen hadde 54,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 216 ansatte. Daglig leder er Mantas Kasperavicius. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915035167-riktig-renhold-as"
---

# RIKTIG RENHOLD AS

Rengjøring av bygninger · Drammen · Etablert 2015

- Org.nr: 915 035 167
- Nettsted: [riktigrenhold.no](https://riktigrenhold.no)
- Daglig leder: Mantas Kasperavicius (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 54,2 mill. kr (+15,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 5,23 mill. kr (Margin 9,6 %)
- Ansatte: 216 (Opp fra 213 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 218
- oktober 2025: 213
- november 2025: 197
- desember 2025: 213
- januar 2026: 209
- februar 2026: 217
- mars 2026: 207
- mai 2026: 216
- juni 2026: 220
- juli 2026: 207
- august 2026: 211
- september 2026: 215
- oktober 2026: 216

### Per sted

- Drammen: 216 ansatte
- Harstad: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 28,1 % (meget god). Ned fra 33,4 % i 2024
- Likviditet: 1,29 (tilfredsstillende). Opp fra 1,19 i 2024
- Soliditet: 24,2 % (god). Opp fra 17,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 22,2 % | 32,4 % | 33,4 % | 28,1 % |
| Driftsmargin | 13,1 % | 7,5 % | 10,4 % | 12,5 % | 9,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 100,7 % | 115,0 % | 146,7 % | 135,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,07 | 1,36 | 1,42 | 1,19 | 1,29 |
| Soliditet | 15,7 % | 26,6 % | 29,3 % | 17,0 % | 24,2 % |
| Gjeldsgrad | 5,4 | 2,8 | 2,4 | 4,9 | 3,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 35 060 | 37 638 | 47 828 | 46 873 | 54 206 |
| Driftsresultat | 4 604 | 2 816 | 4 953 | 5 861 | 5 230 |
| Årsresultat | 3 590 | 2 175 | 3 851 | 4 577 | 4 176 |
| Driftsmargin | 13,1 % | 7,5 % | 10,4 % | 12,5 % | 9,6 % |
| Sum gjeld | 9 113 | 10 688 | 11 393 | 16 017 | 14 595 |
| Sum driftskostnader | - | - | 42 874 | 41 011 | 48 976 |
| Finansresultat | - | - | −13 | 13 | 136 |
| Resultat før skatt | 4 599 | 2 801 | 4 940 | 5 874 | 5 367 |
| Anleggsmidler | 1 432 | 368 | 404 | 402 | 629 |
| Omløpsmidler | 9 374 | 14 190 | 15 709 | 18 902 | 18 629 |
| Sum eiendeler | 10 807 | 14 557 | 16 113 | 19 304 | 19 258 |
| Egenkapital | 1 694 | 3 869 | 4 720 | 3 287 | 4 663 |
| Kortsiktig gjeld | 8 762 | 10 404 | 11 093 | 15 829 | 14 494 |
| Langsiktig gjeld | 350 | 285 | 300 | 188 | 101 |

## Ledelse og styre

- Mantas Kasperavicius: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Havnegata 10, 3040 Drammen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 05.01.2015
- Tidligere navn: TOP PARTNER AS (2015 til 2016)
- Aksjekapital: 30 300 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2016
- Revisor: [SENS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/929166507-sens-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [AURA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/816376432-aura-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 36 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av renholdstjenester foruten rekruttering og bemanningstjenester. Rengjøring av bygninger for bedrifter og husholdninger. Kantinedrift for bedrifter. Vaktmestertjenester for bedrifter. Investering i eiendom og aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender med samme eller andre formål.

## Kunngjøringer

- 22.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707934&sokeverdi=915035167&spraak=nb)
- 10.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000568858&sokeverdi=915035167&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [REAL FACILITY SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/926717545-real-facility-services-as) | Drammen | 57 | 21,1 mill. kr | +18,1 % |
| [DRAMMEN RENHOLDSPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/980833194-drammen-renholdspartner-as) | Drammen | 46 | 20,3 mill. kr | +8,6 % |
| [ROKS AS](https://www.norscout.com/no/company/926045156-roks-as) | Drammen | 30 | 6,14 mill. kr | +11,4 % |
| [CLEAN SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/989705903-clean-service-as) | Drammen | 27 | 13,3 mill. kr | +2,9 % |
| [ISA RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/924674814-isa-renhold-as) | Drammen | 21 | 8,03 mill. kr | +14,9 % |
| [NORRENGJØRING AS](https://www.norscout.com/no/company/936536441-norrengjoring-as) | Drammen | 21 | 0 kr | - |
| [MCONSULT RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/912643212-mconsult-renhold-as) | Drammen | 18 | 10,3 mill. kr | +6,5 % |
| [PARADISE INTERNATIONAL SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/998356628-paradise-international-service-as) | Drammen | 18 | 4,75 mill. kr | +66 % |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
