---
title: "FITNESSPOINT EIDSVOLL AS (915054455): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FITNESSPOINT EIDSVOLL AS i Eidsvoll hadde 5,82 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Martin Johnsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915054455-fitnesspoint-eidsvoll-as"
---

# FITNESSPOINT EIDSVOLL AS

Treningssentervirksomhet · Eidsvoll · Etablert 2015

- Org.nr: 915 054 455
- Nettsted: [fitnesspoint.no](https://www.fitnesspoint.no)
- Daglig leder: Martin Johnsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,82 mill. kr (+44,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −646 703 kr (Margin −11,1 %)
- Ansatte: 10

## Ansatte

- desember 2025: 9
- mai 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −145,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 4,1 % i 2024
- Likviditet: 1,35 (tilfredsstillende). Opp fra 0,58 i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 507,8 % | 52,0 % | 4,1 % | −145,2 % |
| Driftsmargin | −21,9 % | 103,5 % | 9,3 % | 1,0 % | −11,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,60 | 0,58 | 1,35 |
| Soliditet | −76,1 % | −117,2 % | −47,4 % | −31,6 % | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 221 | 3 290 | 3 697 | 4 018 | 5 823 |
| Driftsresultat | −487 | 3 406 | 342 | 39 | −647 |
| Årsresultat | −491 | −116 | 343 | −40 | −870 |
| Driftsmargin | −21,9 % | 103,5 % | 9,3 % | 1,0 % | −11,1 % |
| Sum gjeld | 1 327 | 1 278 | 1 079 | 1 612 | 921 |
| Sum driftskostnader | 2 708 | 3 079 | 3 355 | 3 978 | 6 470 |
| Finansresultat | −4 | 0 | 0 | −79 | −223 |
| Resultat før skatt | - | - | 343 | −40 | −870 |
| Anleggsmidler | 201 | 129 | 83 | 553 | −1 580 |
| Omløpsmidler | - | - | 649 | 673 | 1 244 |
| Sum eiendeler | 754 | 588 | 732 | 1 225 | −336 |
| Egenkapital | −574 | −690 | −347 | −387 | −1 256 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 079 | 1 167 | 921 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 444 | 0 |

## Ledelse og styre

- Martin Johnsen: Daglig leder og styrets leder
- Eirik Tyrihjell: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sundgata 13C, 2080 Eidsvoll
- Postadresse: c/o Regnebua AS v/Linn Rundfloen, Postboks 164, 2421 Trysil
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 23.02.2015
- Tidligere navn: EIDSVOLL GYM AS (2015 til 2016)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [REGNEBUA AS](https://www.norscout.com/no/company/934211324-regnebua-as)
- Størrelse: Nr. 150 av 854 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av treningsstudio.

## Kunngjøringer

- 29.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000220477&sokeverdi=915054455&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EXSA AS](https://www.norscout.com/no/company/923634797-exsa-as) | Eidsvoll | - | 4,31 mill. kr | +4,9 % |
| [DEDIKERT AS](https://www.norscout.com/no/company/929134273-dedikert-as) | Eidsvoll | - | 668 751 kr | - |
| [SHALA GYM AS](https://www.norscout.com/no/company/836672992-shala-gym-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [NORDIC PILATES STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/937496397-nordic-pilates-studio-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [MAXPADEL AS](https://www.norscout.com/no/company/925895873-maxpadel-as) | Eidsvoll | 11 | 6,85 mill. kr | +13,4 % |
| [CHAMPION INDOOR GOLF GARDERMOEN AS](https://www.norscout.com/no/company/927637685-champion-indoor-golf-gardermoen-as) | Eidsvoll | - | 3,41 mill. kr | +8,0 % |
| [OFFSHORE RACING SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/992448164-offshore-racing-services-as) | Eidsvoll | - | 462 429 kr | −63,5 % |
| [ROLNESS HELSE & TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/915920578-rolness-helse-trening-as) | Harstad | 11 | 2,22 mill. kr | +20,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.05.2026.
