---
title: "TANNLEGENE STENSBY OG TRAN AS (915183204): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TANNLEGENE STENSBY OG TRAN AS i Ullensaker hadde 6,14 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Thuy Thu Thi Tran. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915183204-tannlegene-stensby-og-tran-as"
---

# TANNLEGENE STENSBY OG TRAN AS

Tannlegetjenester · Ullensaker · Etablert 2015

- Org.nr: 915 183 204
- Telefon: 63 93 63 63
- E-post: post@stensbytran.no
- Nettsted: [stensbytran.no](https://www.stensbytran.no)
- Daglig leder: Thuy Thu Thi Tran (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,14 mill. kr (−4,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,96 mill. kr (Margin 31,9 %)
- Ansatte: 7 (Opp fra 6 i november 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 5
- november 2025: 6
- januar 2026: 10
- august 2026: 8
- september 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 39,8 % (meget god). Ned fra 46,9 % i 2024
- Likviditet: 3,54 (meget god). Ned fra 5,59 i 2024
- Soliditet: 71,9 % (meget god). Ned fra 82,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 20,5 % | 47,8 % | 46,9 % | 39,8 % |
| Driftsmargin | 18,0 % | 12,0 % | 26,4 % | 24,2 % | 31,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 76,1 % | 64,2 % | 52,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,32 | 5,59 | 3,54 |
| Soliditet | 63,3 % | 65,5 % | 60,2 % | 82,7 % | 71,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,5 | 0,7 | 0,2 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 618 | 4 878 | 5 947 | 6 389 | 6 135 |
| Driftsresultat | 1 013 | 586 | 1 569 | 1 548 | 1 959 |
| Årsresultat | 782 | 452 | 1 264 | 1 708 | 1 832 |
| Driftsmargin | 18 % | 12 % | 26,4 % | 24,2 % | 31,9 % |
| Sum gjeld | 1 063 | 989 | 1 550 | 846 | 1 905 |
| Sum driftskostnader | 4 605 | 4 292 | 4 378 | 4 841 | 4 176 |
| Finansresultat | −9 | −1 | 40 | 505 | 363 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 609 | 2 053 | 2 323 |
| Anleggsmidler | 531 | 431 | 298 | 164 | 48 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 597 | 4 732 | 6 740 |
| Sum eiendeler | 2 892 | 2 870 | 3 895 | 4 897 | 6 788 |
| Egenkapital | 1 829 | 1 881 | 2 345 | 4 051 | 4 882 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 550 | 846 | 1 905 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Thuy Thu Thi Tran: Daglig leder og styremedlem
- Øyvind Stensby: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ringvegen 4, 2050 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 21.03.2015
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [MBR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/931317636-mbr-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 537 av 1 769 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tannhelsetjenester og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 23.07.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000318301&sokeverdi=915183204&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JESSHEIM TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/914450640-jessheim-tannlegesenter-as) | Ullensaker | 11 | 22,4 mill. kr | +22,9 % |
| [KLØFTA TANNHELSESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/920591558-klofta-tannhelsesenter-as) | Ullensaker | 5 | 8,08 mill. kr | +30,5 % |
| [ORTHO AS](https://www.norscout.com/no/company/918493972-ortho-as) | Ullensaker | - | 6,89 mill. kr | +22,6 % |
| [KLØFTA TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/920431933-klofta-tannlegesenter-as) | Ullensaker | - | 6,34 mill. kr | +26,9 % |
| [TANNROT AS](https://www.norscout.com/no/company/932563592-tannrot-as) | Ullensaker | - | 6 mill. kr | −7,1 % |
| [DINTANNLEGE AS](https://www.norscout.com/no/company/928507629-dintannlege-as) | Ullensaker | - | 5,64 mill. kr | −3,0 % |
| [ROMERIKE TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/931104683-romerike-tannlegesenter-as) | Ullensaker | - | 5,3 mill. kr | +149 % |
| [ULLENSAKER TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/920693342-ullensaker-tannlegesenter-as) | Ullensaker | - | 4,47 mill. kr | +12,1 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
