---
title: "SUP & STUP AS (915294189): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SUP & STUP AS i Lillesand hadde 3,87 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Daglig leder er Bjørnar Heldal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915294189-sup-stup-as"
---

# SUP & STUP AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Lillesand · Etablert 2015

- Org.nr: 915 294 189
- Daglig leder: Bjørnar Heldal (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,87 mill. kr (+6,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −187 555 kr (Margin −4,9 %)
- Ansatte: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −15,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 24,8 % i 2024
- Likviditet: 2,25 (meget god). Ned fra 5,96 i 2024
- Soliditet: 56,2 % (meget god). Ned fra 83,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 49,6 % | 14,7 % | 24,8 % | −15,4 % |
| Driftsmargin | −3,5 % | 17,2 % | 6,2 % | 8,8 % | −4,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 21,9 % | 32,9 % | −21,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,92 | 5,96 | 2,25 |
| Soliditet | 83,6 % | 66,2 % | 67,1 % | 83,6 % | 56,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,5 | 0,5 | 0,2 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 923 | 2 314 | 2 793 | 3 621 | 3 866 |
| Driftsresultat | −32 | 398 | 173 | 317 | −188 |
| Årsresultat | −26 | 309 | 124 | 245 | −186 |
| Driftsmargin | −3,5 % | 17,2 % | 6,2 % | 8,8 % | −4,9 % |
| Sum gjeld | 83 | 373 | 419 | 215 | 478 |
| Sum driftskostnader | 955 | 1 916 | - | 3 304 | 4 053 |
| Finansresultat | −1 | 0 | - | 3 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | 173 | 321 | −186 |
| Anleggsmidler | 35 | 77 | 49 | 32 | 18 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 223 | 1 281 | 1 072 |
| Sum eiendeler | 502 | 1 102 | 1 272 | 1 313 | 1 090 |
| Egenkapital | 420 | 729 | 853 | 1 098 | 612 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 419 | 215 | 478 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Bjørnar Heldal: Daglig leder og styremedlem
- Steinar Schenk: Styrets leder
- Frode Strømman: Styremedlem
- Vidar Windsland: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Østre Vallesverd, 4790 Lillesand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 01.03.2015
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2015
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 101 av 403 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive et årlig vannsportsarrangement på sørlandet med hovedbase i Lillesand.

## Siste endringer

- 12.10.2026: Regnskapsfører endret
- 11.08.2026: Antall ansatte endret til 15
- 30.07.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 30.07.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000627984&sokeverdi=915294189&spraak=nb)
- 28.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000147415&sokeverdi=915294189&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 02.12.2020: Tilskudd fra KULTURDIREKTORATET, 137 625 kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BJØRNEVIKA BÅT OG PARKERINGS- ANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/981213769-bjornevika-bat-og-parkerings-anlegg-as) | Lillesand | - | 1,45 mill. kr | +5,4 % |
| [SKY FITNESS LILLESAND AS](https://www.norscout.com/no/company/822644082-sky-fitness-lillesand-as) | Lillesand | 13 | 4,3 mill. kr | +8,9 % |
| [KALVILD GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/990291993-kalvild-gard-as) | Lillesand | 9 | 4,79 mill. kr | −8,1 % |
| [BLINDLEIA PERFORMANCE CENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923854436-blindleia-performance-center-as) | Lillesand | 5 | 1,51 mill. kr | +3,9 % |
| [FITNESSPOINT LILLESAND AS](https://www.norscout.com/no/company/924421479-fitnesspoint-lillesand-as) | Lillesand | - | 1,25 mill. kr | +15,5 % |
| [SOLSIDEN 3 AS](https://www.norscout.com/no/company/930051675-solsiden-3-as) | Lillesand | - | 1,1 mill. kr | - |
| [VALLESVERD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914563658-vallesverd-holding-as) | Lillesand | - | 571 494 kr | - |
| [HØVÅG TRIMMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/994330489-hovag-trimmen-as) | Lillesand | - | 347 818 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
