---
title: "LÅSFAG AS (915656188): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LÅSFAG AS i Karmøy hadde 1,22 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Gestur Runar Stefansson. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915656188-lasfag-as"
---

# LÅSFAG AS

Vakttjenester ikke nevnt annet sted · Karmøy

- Org.nr: 915 656 188
- Telefon: 48 43 35 00
- E-post: laasfag@gmail.com
- Daglig leder: Gestur Runar Stefansson (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,22 mill. kr (+8,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 15 886 kr (Margin 1,3 %)
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,5 % (tilfredsstillende). Opp fra −54,8 % i 2024
- Likviditet: 0,97 (svak). Opp fra 0,86 i 2024
- Soliditet: −3,3 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −16,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −69,3 % | 54,8 % | −54,8 % | 8,5 % |
| Driftsmargin | 14,7 % | −17,2 % | 12,2 % | −10,1 % | 1,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −386,5 % | 534,7 % | −345,1 % | - |
| Likviditetsgrad | 1,92 | 0,84 | 1,53 | 0,86 | 0,97 |
| Soliditet | 48,0 % | −18,9 % | 34,5 % | −16,0 % | −3,3 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | - | 1,9 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 735 | 980 | 1 077 | 1 121 | 1 220 |
| Driftsresultat | 108 | −169 | 131 | −113 | 16 |
| Årsresultat | 83 | −172 | 131 | −114 | 16 |
| Driftsmargin | 14,7 % | −17,2 % | 12,2 % | −10,1 % | 1,3 % |
| Sum gjeld | 141 | 258 | 171 | 175 | 245 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 1 234 | 1 204 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 107 | −172 | 131 | −114 | 16 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 271 | 217 | 261 | 151 | 237 |
| Sum eiendeler | 271 | 217 | 261 | 151 | 237 |
| Egenkapital | 130 | −41 | 90 | −24 | −8 |
| Kortsiktig gjeld | 141 | 258 | 171 | 175 | 245 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Gestur Runar Stefansson: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Austevikvegen 19, 4265 Håvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 80.090 Vakttjenester ikke nevnt annet sted
- Etablert: 01.07.2015
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2015
- Regnskapsfører: [BØHN REGNSKAP A/S](https://www.norscout.com/no/company/910909177-bohn-regnskap-a-s)
- Størrelse: Nr. 50 av 91 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Låsesmed. I tillegg noe enklere mekanisk arbeid.

## Kunngjøringer

- 11.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000052767&sokeverdi=915656188&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HUSTADVIKA SERVICEPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/925402230-hustadvika-servicepartner-as) | Hustadvika | - | 1,42 mill. kr | - |
| [GULEN DRIFTSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/921844301-gulen-driftsservice-as) | Gulen | - | 1,22 mill. kr | - |
| [BRANN & SIKKERHETS TJENESTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/997837177-brann-sikkerhets-tjenesten-as) | Arendal | - | 1,54 mill. kr | −2,3 % |
| [VADLA TRYGGHETSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/983222188-vadla-trygghetsbyra-as) | Oslo | - | 1,11 mill. kr | −0,1 % |
| [SIKKERHET INNLANDET AS](https://www.norscout.com/no/company/992384808-sikkerhet-innlandet-as) | Gjøvik | - | 1,73 mill. kr | −7,6 % |
| [PGA LÅS AS](https://www.norscout.com/no/company/935329299-pga-las-as) | Ullensaker | - | 1,08 mill. kr | - |
| [BMJ AS](https://www.norscout.com/no/company/912379302-bmj-as) | Eidsvoll | - | 2,09 mill. kr | +38,2 % |
| [REVONTULET AS](https://www.norscout.com/no/company/933793133-revontulet-as) | Halden | - | 1,03 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
