---
title: "MANAGEMENT 4 U AS (915675298): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MANAGEMENT 4 U AS i Stavanger hadde 6,64 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Aina Skailand. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915675298-management-4-u-as"
---

# MANAGEMENT 4 U AS

Rekruttering og formidling av arbeidskraft · Stavanger · Etablert 2015

- Org.nr: 915 675 298
- Nettsted: [m4u.no](https://www.m4u.no)
- Daglig leder: Aina Skailand (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,64 mill. kr (−0,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 151 103 kr (Margin 2,3 %)
- Ansatte: 5 (Ned fra 6 i september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 6
- februar 2026: 5
- mars 2026: 6
- april 2026: 7
- juni 2026: 6
- juli 2026: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,6 % (tilfredsstillende). Ned fra 38,3 % i 2024
- Likviditet: 1,45 (tilfredsstillende). Opp fra 1,39 i 2024
- Soliditet: 32,1 % (god). Ned fra 32,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 53,2 % | −21,8 % | 38,3 % | 6,6 % |
| Driftsmargin | 9,1 % | 16,9 % | −14,3 % | 10,0 % | 2,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −147,9 % | 129,9 % | 19,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,90 | 1,39 | 1,45 |
| Soliditet | 26,0 % | 15,8 % | 10,7 % | 32,5 % | 32,1 % |
| Gjeldsgrad | 2,9 | 5,3 | 8,3 | 2,1 | 2,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 045 | 13 972 | 5 986 | 6 657 | 6 637 |
| Driftsresultat | 552 | 2 362 | −855 | 667 | 151 |
| Årsresultat | 431 | 1 835 | −858 | 543 | 151 |
| Driftsmargin | 9,1 % | 16,9 % | −14,3 % | 10 % | 2,3 % |
| Sum gjeld | 1 836 | 5 398 | 1 255 | 1 423 | 1 769 |
| Sum driftskostnader | 5 493 | 11 611 | - | 5 990 | 6 486 |
| Finansresultat | 2 | 2 | - | −124 | 0 |
| Resultat før skatt | - | - | −858 | 543 | 151 |
| Anleggsmidler | 123 | 115 | 274 | 132 | 47 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 131 | 1 976 | 2 558 |
| Sum eiendeler | 2 480 | 6 407 | 1 406 | 2 108 | 2 605 |
| Egenkapital | 644 | 1 009 | 151 | 685 | 836 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 255 | 1 423 | 1 769 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Aina Skailand: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Løkkeveien 111, 4007 Stavanger
- Postadresse: Postboks 5 Sentrum, 4001 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 78.100 Rekruttering og formidling av arbeidskraft
- Etablert: 06.07.2015
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2016
- Revisor: [CROWE STAVANGER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/985182736-crowe-stavanger-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [JANSSON & LARSEN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/979713894-jansson-larsen-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 107 av 436 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rekruttering, konsulentutleie og bedriftsrådgivning.

## Kunngjøringer

- 16.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000116580&sokeverdi=915675298&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [B & G WELDING CONTRACTING AS](https://www.norscout.com/no/company/913285026-b-g-welding-contracting-as) | Stavanger | 9 | 6,78 mill. kr | +15,4 % |
| [KEYKO AS](https://www.norscout.com/no/company/922773688-keyko-as) | Stavanger | - | 11,2 mill. kr | +6,6 % |
| [FLER AS](https://www.norscout.com/no/company/927167581-fler-as) | Stavanger | 14 | 7,58 mill. kr | −8,4 % |
| [IPEOPLE AS](https://www.norscout.com/no/company/996937224-ipeople-as) | Stavanger | - | 3,64 mill. kr | −28,4 % |
| [MARECO AS](https://www.norscout.com/no/company/920629148-mareco-as) | Stavanger | - | 3,47 mill. kr | +35,3 % |
| [NORD REKRUTTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/931825623-nord-rekruttering-as) | Stavanger | - | 3,31 mill. kr | +31 % |
| [FBI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989021702-fbi-holding-as) | Stavanger | - | 2,4 mill. kr | +50 % |
| [ARTEMIS SEARCH & SELECTION AS](https://www.norscout.com/no/company/922895635-artemis-search-selection-as) | Stavanger | - | 1,29 mill. kr | −32,9 % |

## Bedriftslister

- [Bemanningsbyråer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/bemanningsbyraer/stavanger)
- [Bemanningsbyråer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/bemanningsbyraer/oslo)
- [Bemanningsbyråer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/bemanningsbyraer/bergen)
- [Bemanningsbyråer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/bemanningsbyraer/trondheim)
- [Bemanningsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/bemanningsbyraer/baerum)
- [Bemanningsbyråer i Asker](https://www.norscout.com/no/l/bemanningsbyraer/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.07.2026.
