---
title: "ISTINDAN HOLDING AS (915743455): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ISTINDAN HOLDING AS i Målselv hadde 306 250 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Vidar Bjørnås. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915743455-istindan-holding-as"
---

# ISTINDAN HOLDING AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Målselv

- Org.nr: 915 743 455
- Telefon: 0034647846863
- E-post: vidar.bjornas@gmail.com
- Daglig leder: Vidar Bjørnås (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 306 250 kr (+2,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 235 060 kr (Margin 76,8 %)
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,5 % (svak). Ned fra 82,6 % i 2024
- Likviditet: 29,66 (meget god). Opp fra 0,55 i 2024
- Soliditet: 60,4 % (meget god). Ned fra 64,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,6 % | 11,5 % | 82,6 % | 4,5 % |
| Driftsmargin | −8,0 % | 70,8 % | 91,9 % | 80,7 % | 76,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 240,2 % | −8,5 % |
| Likviditetsgrad | 37,00 | 1,37 | 0,25 | 0,55 | 29,66 |
| Soliditet | −24,8 % | −41,4 % | −26,0 % | 64,3 % | 60,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 0,6 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 449 | 586 | 345 | 300 | 306 |
| Driftsresultat | −36 | 415 | 317 | 242 | 235 |
| Årsresultat | −1 760 | 284 | 246 | 3 711 | −349 |
| Driftsmargin | −8,0 % | 70,8 % | 91,9 % | 80,7 % | 76,8 % |
| Sum gjeld | 6 629 | 3 528 | 3 812 | 2 181 | 2 349 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 58 | 71 |
| Finansresultat | - | - | - | 3 528 | −555 |
| Resultat før skatt | −1 760 | 332 | 316 | 3 770 | −320 |
| Anleggsmidler | 5 015 | 2 440 | 3 007 | 6 073 | 4 423 |
| Omløpsmidler | 296 | 56 | 19 | 33 | 1 502 |
| Sum eiendeler | 5 311 | 2 496 | 3 026 | 6 106 | 5 925 |
| Egenkapital | −1 317 | −1 033 | −786 | 3 925 | 3 577 |
| Kortsiktig gjeld | 8 | 41 | 76 | 61 | 51 |
| Langsiktig gjeld | 6 620 | 3 488 | 3 736 | 2 120 | - |

## Ledelse og styre

- Vidar Bjørnås: Daglig leder og styremedlem
- Kristin Bjørnås: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Vidar Bjørnås, Fjellvåkveien 7, 9325 Bardufoss
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 31.07.2015
- Aksjekapital: 205 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2020
- Regnskapsfører: [SNE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/816551382-sne-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 118 av 2 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av aksjer, deltakelse i andre selskaper samt enhver virksomhet som lar seg kombinere med dette. Eiendomsutvikling, herunder utleie, kjøp og salg. Konsulentarbeid og prosjektarbeider i forbindelse med dette. Salg av helsetjenester, herunder pasientrettet arbeid, samfunnsmedisinske tjenester, konsulentvirksomhet og rådgivning.

## Siste endringer

- 03.09.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 03.09.2026: Aksjekapital endret

## Kunngjøringer

- 03.09.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000726387&sokeverdi=915743455&spraak=nb)
- 03.09.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000726388&sokeverdi=915743455&spraak=nb)
- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000575963&sokeverdi=915743455&spraak=nb)
- 12.05.2026: [Nedsettelse av kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000259502&sokeverdi=915743455&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SONARES INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920692788-sonares-invest-as) | Målselv | - | 21 000 kr | - |
| [MAUKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/918554041-mauken-as) | Målselv | - | 12 000 kr | - |
| [VALHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/912976033-valheim-as) | Øksnes | - | 307 000 kr | - |
| [ANCHOR SECONDARY 6 AS](https://www.norscout.com/no/company/995643200-anchor-secondary-6-as) | Oslo | - | 304 918 kr | −94,4 % |
| [CANESTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/992506881-canestro-as) | Sunndal | - | 309 453 kr | - |
| [KIMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/959361037-kimen-as) | Oslo | - | 303 511 kr | - |
| [TFWB7 AS](https://www.norscout.com/no/company/920252001-tfwb7-as) | Bergen | - | 309 600 kr | - |
| [LTJ UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/988977225-ltj-utvikling-as) | Lyngdal | - | 302 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.09.2026.
