---
title: "SIGN1 TØNSBERG AS (915782728): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SIGN1 TØNSBERG AS i Sandefjord hadde 125 629 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915782728-sign1-tonsberg-as"
---

# SIGN1 TØNSBERG AS

Produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted · Sandefjord

Heleid av [C-YOU AS](https://www.norscout.com/no/company/919721944-c-you-as)

- Org.nr: 915 782 728
- Telefon: 45 90 92 00
- E-post: lars@sign1.no
- Nettsted: [sign1.no](https://sign1.no)
- Styreleder: Lars Gundersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 125 629 kr (+42,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 115 274 kr (Margin 91,8 %)
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 47,1 % (meget god). Opp fra 38,2 % i 2024
- Likviditet: 0,62 (svak). Opp fra 0,47 i 2024
- Soliditet: −60,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −111,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −59,7 % | −26,4 % | 38,2 % | 47,1 % |
| Driftsmargin | 43,8 % | −93,8 % | −137,9 % | 92,6 % | 91,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,98 | 0,46 | 0,26 | 0,47 | 0,62 |
| Soliditet | 2,4 % | −115,2 % | −287,8 % | −111,4 % | −60,9 % |
| Gjeldsgrad | 40,9 | - | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 853 | 419 | 58 | 88 | 126 |
| Driftsresultat | 374 | −393 | −80 | 81 | 115 |
| Årsresultat | 314 | −476 | −159 | 16 | 69 |
| Driftsmargin | 43,8 % | −93,8 % | −137,9 % | 92,6 % | 91,8 % |
| Sum gjeld | 900 | 848 | 826 | 451 | 445 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 7 | 10 |
| Finansresultat | - | - | - | −66 | −46 |
| Resultat før skatt | 314 | −476 | −159 | 16 | 69 |
| Anleggsmidler | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 886 | 394 | 213 | 213 | 276 |
| Sum eiendeler | 922 | 394 | 213 | 213 | 276 |
| Egenkapital | 22 | −454 | −613 | −238 | −168 |
| Kortsiktig gjeld | 900 | 848 | 826 | 451 | 445 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Konsern

8 selskaper.

- [C-YOU AS](https://www.norscout.com/no/company/919721944-c-you-as) (Morselskap)
  - [INK ON AS](https://www.norscout.com/no/company/919469080-ink-on-as) (60 %)
  - [PROFILKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/992580933-profilklaer-as)
  - [SASO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920963226-saso-holding-as)
  - SIGN1 TØNSBERG AS (Denne bedriften)
  - [SOLUTION SIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/993583057-solution-sign-as)
  - [TRYGG MONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/981189817-trygg-montasje-as)
  - WATCH-IT AS

## Ledelse og styre

- Lars Gundersen: Styrets leder
- Ellen Margrete Gundersen: Styremedlem
- Tine Margrete Bjørneseth: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Borgeskogtoppen 1, 3160 Stokke
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 25.990 Produksjon av andre metallvarer ikke nevnt annet sted
- Etablert: 15.05.2015
- Aksjekapital: 490 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2015
- Størrelse: Nr. 158 av 169 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av skilt og grafiske produkter, samt tjenester som naturlig hører inn under dette.

## Siste endringer

- 13.01.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 18.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000272935&sokeverdi=915782728&spraak=nb)
- 13.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000010879&sokeverdi=915782728&spraak=nb)
- 29.10.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000807932&sokeverdi=915782728&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PROFILKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/992580933-profilklaer-as) | Sandefjord | - | 138 595 kr | - |
| [SKILTPRODUSENT GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/921681380-skiltprodusent-gruppen-as) | Sandefjord | - | 330 000 kr | −80,8 % |
| [C-YOU AS](https://www.norscout.com/no/company/919721944-c-you-as) | Sandefjord | - | 467 297 kr | −62,4 % |
| [SOLUTION SIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/993583057-solution-sign-as) | Sandefjord | - | 1,09 mill. kr | −22,4 % |
| [MULTI-METALL AS](https://www.norscout.com/no/company/925083879-multi-metall-as) | Sandefjord | - | 1,29 mill. kr | - |
| [JO SAFETY NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/998420040-jo-safety-norge-as) | Sandefjord | - | 5,61 mill. kr | +1,2 % |
| [SKILTPRODUSENTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/946050970-skiltprodusenten-as) | Sandefjord | 5 | 6,99 mill. kr | +19,9 % |
| [PASSER GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/918194738-passer-group-as) | Sandefjord | 5 | 15,7 mill. kr | +47,3 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Sandefjord](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/sandefjord)
- [Byggfirmaer i Sandefjord](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/sandefjord)
- [Helsebedrifter i Sandefjord](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/sandefjord)
- [IT-selskaper i Sandefjord](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/sandefjord)
- [Transportbedrifter i Sandefjord](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/sandefjord)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Sandefjord](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/sandefjord)

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.05.2026.
