---
title: "V. STAVDAL HOLDING AS (915812759): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "V. STAVDAL HOLDING AS i Nittedal er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Vidar Stavdal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915812759-v-stavdal-holding-as"
---

# V. STAVDAL HOLDING AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Nittedal

- Org.nr: 915 812 759
- Daglig leder: Vidar Stavdal (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −100 306 kr
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 52,5 % (meget god). Opp fra 4,2 % i 2024
- Likviditet: 143,56 (meget god). Opp fra 105,22 i 2024
- Soliditet: 99,3 % (meget god). Opp fra 99,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 82,1 % | 3,0 % | 4,2 % | 52,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 82,4 % | −9,2 % | 0,0 % | 51,0 % |
| Likviditetsgrad | 457,56 | 148,91 | 137,21 | 105,22 | 143,56 |
| Soliditet | 99,9 % | 99,5 % | 99,4 % | 99,1 % | 99,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −10 | −13 | −34 | −26 | −100 |
| Årsresultat | 10 | 11 208 | −1 808 | −144 | 11 658 |
| Sum gjeld | 9 | 100 | 112 | 152 | 196 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 26 | 100 |
| Finansresultat | - | - | - | 32 | 11 933 |
| Resultat før skatt | 12 | 11 313 | −1 698 | 7 | 11 833 |
| Anleggsmidler | 4 015 | 4 541 | 2 268 | 1 547 | 1 107 |
| Omløpsmidler | 4 118 | 14 891 | 15 368 | 15 985 | 28 127 |
| Sum eiendeler | 8 133 | 19 432 | 17 636 | 17 532 | 29 234 |
| Egenkapital | 8 124 | 19 332 | 17 524 | 17 380 | 29 039 |
| Kortsiktig gjeld | 9 | 100 | 112 | 152 | 196 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Vidar Stavdal: Daglig leder og styrets leder
- Mary Louise Mifsud: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Blindveien 1D, 1482 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 27.05.2015
- Aksjekapital: 500 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: REVISJONSSELSKAPET OLSSON & CO DA
- Regnskapsfører: [ØKONOMI CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/966847263-okonomi-consult-as)
- Formål: Investere i aksjer, eiendom og hva som dermed står i forbindelse

## Siste endringer

- 15.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 15.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000550681&sokeverdi=915812759&spraak=nb)
- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000416754&sokeverdi=915812759&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000562118&sokeverdi=915812759&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FLAMYR AS](https://www.norscout.com/no/company/914631920-flamyr-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [BS FIBER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916694180-bs-fiber-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [LIKOLLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/914361516-likollen-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [SITE SERVICE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916801548-site-service-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [LM MÜLLER INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/913750209-lm-muller-invest-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [FOUNTAINBLUE AS](https://www.norscout.com/no/company/917774420-fountainblue-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [COBOS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/911814560-cobos-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/918129774-trening-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
