---
title: "NEXT SIGNAL AS (915894704): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NEXT SIGNAL AS i Færder hadde 187 606 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Einar Myreng. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/915894704-next-signal-as"
---

# NEXT SIGNAL AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Færder

- Org.nr: 915 894 704
- Telefon: 950 05 008
- E-post: info@nextsignal.no
- Nettsted: [nextsignal.no](https://www.nextsignal.no)
- Daglig leder: Einar Myreng (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 187 606 kr (−78,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −100 390 kr (Margin −53,5 %)
- Etablert: 2015

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −57,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,0 % i 2024
- Likviditet: 1,52 (god). Opp fra 1,44 i 2024
- Soliditet: 28,9 % (god). Ned fra 30,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,0 % | −57,0 % |
| Driftsmargin | −29,3 % | 0,8 % | −53,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 7,9 % | −186,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,27 | 1,44 | 1,52 |
| Soliditet | 21,0 % | 30,6 % | 28,9 % |
| Gjeldsgrad | 3,8 | 2,3 | 2,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 107 | 864 | 188 |
| Driftsresultat | −31 | 7 | −100 |
| Årsresultat | −30 | 8 | −99 |
| Driftsmargin | −29,3 % | 0,8 % | −53,5 % |
| Sum gjeld | 357 | 233 | 9 |
| Sum driftskostnader | 138 | 857 | 288 |
| Finansresultat | 1 | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | −30 | 8 | −99 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 452 | 336 | 12 |
| Sum eiendeler | 452 | 336 | 12 |
| Egenkapital | 95 | 103 | 4 |
| Kortsiktig gjeld | 357 | 233 | 8 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Einar Myreng: Daglig leder og styremedlem
- Lars-Cyril Blystad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vestliveien 23A, 3128 Nøtterøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 28.08.2015
- Tidligere navn: BEEKN4U AS (2015 til 2016)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2017
- Regnskapsfører: [UNISON REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/927497050-unison-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 4 541 av 5 688 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selskapets virksomhet er rettet mot forskning, utvikling og konsulentvirksomhet innen informasjons- og kommunikasjonsteknologi, programmeringstjenester og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 16.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000116588&sokeverdi=915894704&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SUBLIM-Z AS](https://www.norscout.com/no/company/996864391-sublim-z-as) | Færder | - | 199 689 kr | - |
| [ØYAS AS](https://www.norscout.com/no/company/933478149-oyas-as) | Færder | - | 141 800 kr | - |
| [GINTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/923941622-gintech-as) | Færder | - | 636 456 kr | - |
| [TEIELEGENE AS](https://www.norscout.com/no/company/930916382-teielegene-as) | Færder | - | 138 389 kr | - |
| [SPORTS TURF MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/919727179-sports-turf-management-as) | Færder | - | 728 058 kr | −47,4 % |
| [POG TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/814837882-pog-trading-as) | Færder | - | 48 705 kr | - |
| [PEMET AS](https://www.norscout.com/no/company/821171512-pemet-as) | Færder | - | 1,01 mill. kr | - |
| [PRODOX ENGINEERING AS](https://www.norscout.com/no/company/976875397-prodox-engineering-as) | Færder | - | 47 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
