---
title: "MANDY AS (916168705): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MANDY AS i Sarpsborg hadde 15,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Christoffer Falleth. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916168705-mandy-as"
---

# MANDY AS

Detaljhandel med klær · Sarpsborg · Etablert 2015

- Org.nr: 916 168 705
- Nettsted: [mandy.no](https://mandy.no)
- Daglig leder: Christoffer Falleth (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 15,4 mill. kr (+3,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,39 mill. kr (Margin 9,1 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- november 2025: 8
- januar 2026: 9
- juli 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 17,1 % (meget god). Ned fra 20,0 % i 2024
- Likviditet: 3,04 (meget god). Opp fra 2,56 i 2024
- Soliditet: 67,4 % (meget god). Opp fra 61,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 17,3 % | 14,5 % | 20,0 % | 17,1 % |
| Driftsmargin | 11,9 % | 8,6 % | 7,6 % | 9,5 % | 9,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 23,8 % | 33,2 % | 26,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,00 | 2,56 | 3,04 |
| Soliditet | 46,9 % | 56,5 % | 58,0 % | 61,3 % | 67,4 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,6 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 10 445 | 11 269 | 11 408 | 14 915 | 15 389 |
| Driftsresultat | 1 243 | 974 | 864 | 1 420 | 1 395 |
| Årsresultat | 851 | 557 | 658 | 1 232 | 1 116 |
| Driftsmargin | 11,9 % | 8,6 % | 7,6 % | 9,5 % | 9,1 % |
| Sum gjeld | 3 042 | 2 424 | 2 755 | 3 113 | 2 861 |
| Sum driftskostnader | 9 201 | 10 296 | - | 13 495 | 13 994 |
| Finansresultat | −139 | −101 | - | 31 | 36 |
| Resultat før skatt | - | - | 828 | 1 451 | 1 431 |
| Anleggsmidler | 0 | 84 | 84 | 84 | 84 |
| Omløpsmidler | - | - | 6 477 | 7 966 | 8 705 |
| Sum eiendeler | 5 732 | 5 571 | 6 561 | 8 050 | 8 789 |
| Egenkapital | 2 690 | 3 147 | 3 806 | 4 937 | 5 928 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 162 | 3 113 | 2 861 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 593 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Christoffer Falleth: Daglig leder og styremedlem
- Tor Falleth: Styrets leder
- Nina Iren Falleth: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: St. Marie gate 84, 1706 Sarpsborg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 27.10.2015
- Tidligere navn: BOOMERANG SARPSBORG AS (2015 til 2023)
- Aksjekapital: 120 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2015
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Størrelse: Nr. 270 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Varehandel samt engasjere seg i andre selskaper, herunder kjøp og salg av aksjer og alt som naturlig hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 06.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000351276&sokeverdi=916168705&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GALLERI ENE AS](https://www.norscout.com/no/company/923037497-galleri-ene-as) | Sarpsborg | 8 | 4,26 mill. kr | +29,6 % |
| [ARVE TVETE & CO AS](https://www.norscout.com/no/company/927982498-arve-tvete-co-as) | Sarpsborg | 7 | 11 mill. kr | −2,8 % |
| [FITNESS CLOTHING AS](https://www.norscout.com/no/company/928879747-fitness-clothing-as) | Sarpsborg | 12 | 40,1 mill. kr | −3,7 % |
| [NYE MODENA AS](https://www.norscout.com/no/company/895197742-nye-modena-as) | Sarpsborg | 7 | 9,41 mill. kr | −2,2 % |
| [ARORA AS](https://www.norscout.com/no/company/994455788-arora-as) | Sarpsborg | 13 | 12,3 mill. kr | −15,8 % |
| [L EVENSEN EFTF AS](https://www.norscout.com/no/company/911541459-l-evensen-eftf-as) | Sarpsborg | 7 | 7,25 mill. kr | −1,7 % |
| [BARNY AS](https://www.norscout.com/no/company/978612369-barny-as) | Sarpsborg | 6 | 8,27 mill. kr | −0,2 % |
| [BE-PE KLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/935539862-be-pe-klaer-as) | Sarpsborg | 6 | 7,12 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.07.2026.
