---
title: "INÉDIT K1 AS (916192150): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INÉDIT K1 AS i Trondheim hadde 5,84 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 13 ansatte. Daglig leder er Erlend Rogstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916192150-inedit-k1-as"
---

# INÉDIT K1 AS

Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · Trondheim · Etablert 2015

- Org.nr: 916 192 150
- Telefon: 926 08 400
- E-post: erogstad@broadpark.no
- Daglig leder: Erlend Rogstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,84 mill. kr (−9,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −468 324 kr (Margin −8,0 %)
- Ansatte: 13

## Ansatte

- januar 2026: 11
- februar 2026: 12
- mai 2026: 13

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −14,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −18,8 % i 2024
- Likviditet: 2,06 (meget god). Opp fra 2,05 i 2024
- Soliditet: 21,7 % (god). Ned fra 31,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,9 % | −1,0 % | −18,8 % | −14,0 % |
| Driftsmargin | 9,5 % | 2,7 % | −0,9 % | −10,3 % | −8,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −6,1 % | −49,4 % | −52,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,39 | 2,05 | 2,06 |
| Soliditet | 92,8 % | 39,5 % | 44,8 % | 31,4 % | 21,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 1,5 | 1,2 | 2,2 | 3,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 573 | 6 347 | 5 375 | 6 425 | 5 837 |
| Driftsresultat | 341 | 174 | −48 | −660 | −468 |
| Årsresultat | 265 | 125 | −97 | −521 | −368 |
| Driftsmargin | 9,5 % | 2,7 % | −0,9 % | −10,3 % | −8,0 % |
| Sum gjeld | 122 | 2 597 | 1 967 | 2 354 | 2 560 |
| Sum driftskostnader | 3 233 | 6 172 | 5 423 | 7 085 | 6 306 |
| Finansresultat | −2 | −10 | −52 | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | - | - | −100 | −659 | −469 |
| Anleggsmidler | 119 | 109 | 766 | 899 | 1 030 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 798 | 2 531 | 2 237 |
| Sum eiendeler | 1 691 | 4 290 | 3 564 | 3 430 | 3 267 |
| Egenkapital | 1 569 | 1 694 | 1 597 | 1 075 | 708 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 171 | 1 232 | 1 084 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 796 | 1 122 | - |

## Ledelse og styre

- Erlend Rogstad: Daglig leder og styrets leder
- Morten Svendsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vestre Rosten 69, 7072 Heimdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.220 Kantinedrift og annen cateringvirksomhet
- Etablert: 22.10.2015
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2015
- Regnskapsfører: [CREAR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/993863017-crear-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 50 av 116 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kantinedrift, catering, import av og handel med varer, konsulent- og kursvirksomhet, samt virksomhet som har naturlig sammenheng med dette.

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000423970&sokeverdi=916192150&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000538334&sokeverdi=916192150&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NOR FACILITY AVD. TRØNDELAG AS](https://www.norscout.com/no/company/932741679-nor-facility-avd-trondelag-as) | Trondheim | 14 | 7,01 mill. kr | +348,4 % |
| [KONTRAST KANTINE AS](https://www.norscout.com/no/company/920165974-kontrast-kantine-as) | Trondheim | 11 | 9,77 mill. kr | −24,9 % |
| [VEKST KANTINE & CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/933861406-vekst-kantine-catering-as) | Trondheim | 15 | 10,7 mill. kr | - |
| [MELHUS CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/928558223-melhus-catering-as) | Trondheim | 9 | 6,05 mill. kr | +12,6 % |
| [INÉDIT K2 AS](https://www.norscout.com/no/company/922942498-inedit-k2-as) | Trondheim | 17 | 8,93 mill. kr | +5,6 % |
| [PAPPAS KJØKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930811629-pappas-kjokken-as) | Trondheim | 5 | 1,64 mill. kr | −6,3 % |
| [TOPPEN CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/997117670-toppen-catering-as) | Trondheim | - | 2,3 mill. kr | +14,5 % |
| [GARD CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/989819488-gard-catering-as) | Trondheim | - | 1,89 mill. kr | +3,6 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 25.06.2026.
