---
title: "SMÅLOPPENE AS (916215215): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SMÅLOPPENE AS i Ullensaker hadde 2,42 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Yvonne Mari Finanger. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916215215-smaloppene-as"
---

# SMÅLOPPENE AS

Detaljhandel med brukte varer · Ullensaker · Etablert 2015

- Org.nr: 916 215 215
- Telefon: 994 66 908
- E-post: yvonne@soundheaven.no
- Daglig leder: Yvonne Mari Finanger (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,42 mill. kr (+26,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −183 613 kr (Margin −7,6 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- desember 2025: 8
- februar 2026: 7

### Per sted

- Jessheim: 7 ansatte
- Eidsvoll: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −65,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −215,2 % i 2024
- Likviditet: 0,10 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,25 i 2024
- Soliditet: −909,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −299,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −370,1 % | −215,2 % | −65,5 % |
| Driftsmargin | - | - | −77,6 % | −39,6 % | −7,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,37 | 0,25 | 0,10 |
| Soliditet | - | - | −156,8 % | −299,0 % | −909,8 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 701 | 1 905 | 2 416 |
| Driftsresultat | −3 | - | −544 | −754 | −184 |
| Årsresultat | −3 | 0 | −545 | −755 | −186 |
| Driftsmargin | - | - | −77,6 % | −39,6 % | −7,6 % |
| Sum gjeld | 75 | 75 | 755 | 1 622 | 1 556 |
| Sum driftskostnader | 3 | - | - | 2 659 | 2 599 |
| Finansresultat | - | - | - | −1 | −3 |
| Resultat før skatt | - | - | −545 | −755 | −186 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 13 | 7 | 1 |
| Omløpsmidler | - | - | 281 | 400 | 153 |
| Sum eiendeler | 0 | 0 | 294 | 407 | 154 |
| Egenkapital | −75 | −75 | −461 | −1 216 | −1 402 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 755 | 1 622 | 1 556 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Yvonne Mari Finanger: Daglig leder og styrets leder
- Merethe Olsen: Styremedlem
- Tommy Finanger: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Lille Østli 10, 2054 Mogreina
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.790 Detaljhandel med brukte varer
- Etablert: 19.10.2015
- Tidligere navn: HØGVIK AS (2015 til 2023)
- Aksjekapital: 33 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 21.04.2023
- Regnskapsfører: [DIREKTE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/998628083-direkte-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 62 av 264 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av barneklær, barneutstyr, salg av gjenbruk i samme kategori og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000466833&sokeverdi=916215215&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [B2BTJENESTEN.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/925947776-b2btjenesten-no-as) | Ullensaker | - | 468 000 kr | - |
| [NATHALIE PARFYMERI AS](https://www.norscout.com/no/company/928098109-nathalie-parfymeri-as) | Ullensaker | 7 | 3,9 mill. kr | +9,2 % |
| [SPORT 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/984889070-sport-1-as) | Ullensaker | 6 | 46,7 mill. kr | +16,8 % |
| [NYE ØYESENTERET JESSHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/832743682-nye-oyesenteret-jessheim-as) | Ullensaker | 7 | 7,63 mill. kr | +13,4 % |
| [RINGEN APOTEK KLØFTA AS](https://www.norscout.com/no/company/920362001-ringen-apotek-klofta-as) | Ullensaker | 6 | 13 mill. kr | +15,6 % |
| [ANNI&CO AS](https://www.norscout.com/no/company/997874234-anni-co-as) | Ullensaker | 7 | 11,2 mill. kr | +11,5 % |
| [ALBEEK AS](https://www.norscout.com/no/company/932066114-albeek-as) | Ullensaker | 6 | 11,6 mill. kr | +108,4 % |
| [RINGEN BANDAGIST AS](https://www.norscout.com/no/company/896124242-ringen-bandagist-as) | Ullensaker | 7 | 21,4 mill. kr | −6,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
