---
title: "GEVEKO MARKINGS NORWAY AS (916342187): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GEVEKO MARKINGS NORWAY AS i Moss hadde 150 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 17 ansatte. Daglig leder er Andre Dominique Thomsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916342187-geveko-markings-norway-as"
---

# GEVEKO MARKINGS NORWAY AS

Produksjon av andre ikke-metalliske mineralprodukter ikke nevnt annet sted · Moss · Etablert 2015

- Org.nr: 916 342 187
- Telefon: 948422445
- Nettsted: [geveko-markings.com](https://geveko-markings.com)
- Daglig leder: Andre Dominique Thomsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 150 mill. kr (−1,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,58 mill. kr (Margin 2,4 %)
- Ansatte: 17

## Ansatte

- februar 2026: 13
- mai 2026: 17

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 25,2 % (meget god). Ned fra 30,2 % i 2024
- Likviditet: 0,59 (svak). Ned fra 1,82 i 2024
- Soliditet: 23,6 % (god). Ned fra 47,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 68,2 % | 68,0 % | 30,2 % | 25,2 % |
| Driftsmargin | 5,1 % | 8,6 % | 7,0 % | 3,6 % | 2,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 10,9 % | 14,2 % | 15,9 % | 13,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,68 | 2,81 | 2,74 | 1,82 | 0,59 |
| Soliditet | 45,8 % | 68,7 % | 66,1 % | 47,8 % | 23,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 0,5 | 0,5 | 1,1 | 3,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 98 498 | 112 381 | 135 171 | 152 028 | 150 483 |
| Driftsresultat | 4 990 | 9 624 | 9 397 | 5 534 | 3 580 |
| Årsresultat | 4 600 | 1 182 | 1 049 | 1 320 | 1 207 |
| Driftsmargin | 5,1 % | 8,6 % | 7,0 % | 3,6 % | 2,4 % |
| Sum gjeld | 9 181 | 4 086 | 5 127 | 12 383 | 40 445 |
| Sum driftskostnader | - | - | 125 774 | 146 494 | 146 903 |
| Finansresultat | - | - | −8 052 | −3 841 | −2 032 |
| Resultat før skatt | 5 901 | 911 | 1 345 | 1 693 | 1 548 |
| Anleggsmidler | 1 661 | 1 558 | 1 086 | 1 215 | 29 255 |
| Omløpsmidler | 15 293 | 11 483 | 14 045 | 22 491 | 23 705 |
| Sum eiendeler | 16 954 | 13 041 | 15 131 | 23 706 | 52 960 |
| Egenkapital | 7 773 | 8 955 | 10 004 | 11 324 | 12 516 |
| Kortsiktig gjeld | 9 111 | 4 086 | 5 127 | 12 383 | 40 445 |
| Langsiktig gjeld | 70 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Andre Dominique Thomsen: Daglig leder og styrets leder
- Palle Nordahl: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Solgaard skog 116, 1599 Moss
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 23.990 Produksjon av andre ikke-metalliske mineralprodukter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 26.11.2015
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2015
- Revisor: [VAAK REVISJON OG RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/987632380-vaak-revisjon-og-radgivning-as)
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 11 av 23 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selv, gjennom hel- eller deleide selskaper eller ved samarbeid med andre virksomheter å forestå produksjon av veimarkeringsmaterialer innen vei- og bygningsbransjen, og annen virksomhet beslektet med denne.

## Siste endringer

- 09.09.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 26.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000144495&sokeverdi=916342187&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000544077&sokeverdi=916342187&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HEIDELBERG MATERIALS PREFAB NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/971507837-heidelberg-materials-prefab-norge-as) | Moss | 385 | 813 mill. kr | −19,9 % |
| [REFORCETECH AS](https://www.norscout.com/no/company/957577067-reforcetech-as) | Asker | 18 | 21,3 mill. kr | +24,8 % |
| [LECA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/918799141-leca-norge-as) | Rælingen | 11 | 170 mill. kr | −39,1 % |
| [ASFALT SØR AS](https://www.norscout.com/no/company/994153374-asfalt-sor-as) | Kvinesdal | 22 | 112 mill. kr | +4,5 % |
| [JESSHEIM ASFALT AS](https://www.norscout.com/no/company/930119156-jessheim-asfalt-as) | Ullensaker | 11 | 132 mill. kr | +37,7 % |
| [NITTEDAL TORVINDUSTRI AS](https://www.norscout.com/no/company/915034691-nittedal-torvindustri-as) | Åsnes | 22 | 125 mill. kr | +8,7 % |
| [ASFALTFABRIKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/995750589-asfaltfabrikken-as) | Gjøvik | 10 | 79,1 mill. kr | −19,3 % |
| [VELDE PRODUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/989321277-velde-produksjon-as) | Sandnes | 38 | 543 mill. kr | −28,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.05.2026.
