---
title: "NORDSTRAND KAMPSPORTSENTER AS (916555253): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NORDSTRAND KAMPSPORTSENTER AS i Lørenskog hadde 1,35 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916555253-nordstrand-kampsportsenter-as"
---

# NORDSTRAND KAMPSPORTSENTER AS

Treningssentervirksomhet · Lørenskog

- Org.nr: 916 555 253
- Styreleder: Jan Lønnemo

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,35 mill. kr (+24,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −221 506 kr (Margin −16,5 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −87,7 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −173,9 % i 2024
- Likviditet: 0,08 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,17 i 2024
- Soliditet: −228,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −156,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −173,9 % | −87,7 % |
| Driftsmargin | 21,1 % | −9,1 % | −13,1 % | −35,4 % | −16,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −160,3 % | - | - | - |
| Likviditetsgrad | 3,20 | 1,24 | 0,51 | 0,17 | 0,08 |
| Soliditet | 48,6 % | 6,2 % | −48,4 % | −156,9 % | −228,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 15,1 | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 821 | 1 017 | 1 184 | 1 084 | 1 346 |
| Driftsresultat | 173 | −93 | −155 | −384 | −222 |
| Årsresultat | 167 | −92 | −102 | −299 | −172 |
| Driftsmargin | 21,1 % | −9,1 % | −13,1 % | −35,4 % | −16,5 % |
| Sum gjeld | 110 | 181 | 277 | 655 | 823 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 339 | 1 468 | 1 567 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 173 | −93 | −155 | −384 | −222 |
| Anleggsmidler | 83 | 53 | 81 | 153 | 192 |
| Omløpsmidler | 131 | 140 | 106 | 102 | 59 |
| Sum eiendeler | 214 | 193 | 187 | 255 | 250 |
| Egenkapital | 104 | 12 | −90 | −400 | −572 |
| Kortsiktig gjeld | 41 | 113 | 209 | 587 | 755 |
| Langsiktig gjeld | 69 | 68 | 68 | 68 | 68 |

## Ledelse og styre

- Jan Lønnemo: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Jan Lönnemo, Rasta gårdsvei 12, 1461 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 05.01.2016
- Tidligere navn: MATCHDAY SPORTS DEVELOPMENT AS (2016 til 2021)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [AMIRA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/934599977-amira-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 556 av 854 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive treningssenter samt virksomhet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 17.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000805295&sokeverdi=916555253&spraak=nb)
- 28.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000216222&sokeverdi=916555253&spraak=nb)
- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000188249&sokeverdi=916555253&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DEUTERO AS](https://www.norscout.com/no/company/984631294-deutero-as) | Lørenskog | - | 1,59 mill. kr | - |
| [SANTANA KICKBOXING K1 CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/833782622-santana-kickboxing-k1-club-as) | Lørenskog | - | 725 664 kr | - |
| [FUS I ALT AS](https://www.norscout.com/no/company/924571608-fus-i-alt-as) | Lørenskog | - | 2,93 mill. kr | +19,4 % |
| [TFF AS](https://www.norscout.com/no/company/936711294-tff-as) | Lørenskog | - | - | - |
| [CROSSFIT LØRENSKOG AS](https://www.norscout.com/no/company/921637241-crossfit-lorenskog-as) | Lørenskog | - | 3,49 mill. kr | +11,3 % |
| [ELAVIT AS](https://www.norscout.com/no/company/998995728-elavit-as) | Lørenskog | 15 | 4,59 mill. kr | +2,2 % |
| [GLEDE I BEVEGELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/998740894-glede-i-bevegelse-as) | Lørenskog | 15 | 5,21 mill. kr | +19,9 % |
| [ELAVIT FJELLHAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/934521714-elavit-fjellhamar-as) | Lørenskog | 19 | 3,03 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
