---
title: "SUPPLÈR AS (916583389): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SUPPLÈR AS i Kvinnherad hadde 5,21 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Jarle Andresen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916583389-suppler-as"
---

# SUPPLÈR AS

Engroshandel med informasjons- og kommunikasjonsteknologiutstyr · Kvinnherad · Etablert 2016

- Org.nr: 916 583 389
- Telefon: 56 12 32 12
- E-post: kontakt@suppler.no
- Nettsted: [suppler.no](https://www.suppler.no)
- Daglig leder: Jarle Andresen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,21 mill. kr (+49,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 142 089 kr (Margin 2,7 %)
- Ansatte: 5 (Uendret siden september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 5
- august 2026: 5

### Per sted

- Bergen: Ingen oppgitt
- Hatlestrand: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 10,1 % (god). Opp fra 8,7 % i 2024
- Likviditet: 1,47 (tilfredsstillende). Ned fra 1,69 i 2024
- Soliditet: 11,8 % (tilfredsstillende). Ned fra 12,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 31,9 % | 43,5 % | 8,7 % | 10,1 % |
| Driftsmargin | 0,9 % | 7,9 % | 11,4 % | 2,9 % | 2,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 29,4 % | 30,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,55 | 1,69 | 1,47 |
| Soliditet | −47,7 % | −23,2 % | 10,7 % | 12,7 % | 11,8 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 8,3 | 6,8 | 7,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 921 | 3 256 | 3 865 | 3 482 | 5 208 |
| Driftsresultat | 26 | 256 | 439 | 102 | 142 |
| Årsresultat | −42 | 172 | 324 | 35 | 45 |
| Driftsmargin | 0,9 % | 7,9 % | 11,4 % | 2,9 % | 2,7 % |
| Sum gjeld | 1 147 | 1 053 | 1 050 | 1 103 | 1 534 |
| Sum driftskostnader | 2 896 | 2 999 | - | 3 380 | 5 066 |
| Finansresultat | −68 | −84 | - | −60 | −86 |
| Resultat før skatt | - | - | 371 | 42 | 56 |
| Anleggsmidler | 140 | 75 | 19 | 353 | 301 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 157 | 911 | 1 439 |
| Sum eiendeler | 777 | 855 | 1 175 | 1 264 | 1 740 |
| Egenkapital | −370 | −198 | 126 | 161 | 206 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 747 | 539 | 977 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 303 | 564 | - |

## Ledelse og styre

- Jarle Andresen: Daglig leder og styrets leder
- Geir Ove Nilsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Tongavegen 53, 5635 Hatlestrand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.500 Engroshandel med informasjons- og kommunikasjonsteknologiutstyr
- Etablert: 05.01.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2016
- Regnskapsfører: [ECIT FORRETNINGSPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/990945748-ecit-forretningspartner-as)
- Størrelse: Nr. 431 av 792 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av IT og handelsløsninger, som butikkdatasystemer, bankterminaler med tilhørende utstyr og tjenester. Selskapet skal også tilby kontor- og butikkrekvisita.

## Siste endringer

- 29.01.2026: Jarle Andresen fratrådt som styremedlem
- 29.01.2026: Bjørn Tore Myrvold fratrådt som styremedlem
- 29.01.2026: Olve Vangdal fratrådt som styreleder
- 29.01.2026: Jarle Andresen ny som styreleder
- 29.01.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000430958&sokeverdi=916583389&spraak=nb)
- 23.01.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000028309&sokeverdi=916583389&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000660304&sokeverdi=916583389&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SLANGESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/918331972-slangeservice-as) | Kvinnherad | 5 | 17,7 mill. kr | +4,1 % |
| [NORDIC FENDER AS](https://www.norscout.com/no/company/927652021-nordic-fender-as) | Kvinnherad | - | 39,4 mill. kr | +25,6 % |
| [KVINNHERAD BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/985828393-kvinnherad-bygg-as) | Kvinnherad | 25 | 65,5 mill. kr | −4,9 % |
| [VIKINGENS TØRRFISKSNACK AS](https://www.norscout.com/no/company/998237335-vikingens-torrfisksnack-as) | Kvinnherad | - | 4,33 mill. kr | −19,1 % |
| [TEIGEN BYGG & TRELAST AS](https://www.norscout.com/no/company/965309381-teigen-bygg-trelast-as) | Kvinnherad | 30 | 79,9 mill. kr | −2,5 % |
| [TIND KLINIKKUTSTYR AS](https://www.norscout.com/no/company/916329628-tind-klinikkutstyr-as) | Kvinnherad | - | 2,12 mill. kr | −34,8 % |
| [SF EIGEDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/989269070-sf-eigedom-as) | Kvinnherad | - | 800 000 kr | - |
| [GRAVDAL & SØNNER AS](https://www.norscout.com/no/company/923563105-gravdal-sonner-as) | Kvinnherad | - | 469 751 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
