---
title: "TRIMERIET VENNESLA AS (916662610): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRIMERIET VENNESLA AS i Vennesla hadde 2,42 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 14 ansatte. Daglig leder er Hanne Rosaas. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916662610-trimeriet-vennesla-as"
---

# TRIMERIET VENNESLA AS

Treningssentervirksomhet · Vennesla · Etablert 2016

- Org.nr: 916 662 610
- Daglig leder: Hanne Rosaas (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,42 mill. kr (+3,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 178 032 kr (Margin 7,4 %)
- Ansatte: 14 (Ned fra 15 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 15
- mars 2026: 14
- juli 2026: 13
- september 2026: 14

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 41,1 % (meget god). Ned fra 113,0 % i 2024
- Likviditet: 1,99 (god). Opp fra 1,76 i 2024
- Soliditet: 49,7 % (meget god). Opp fra 49,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 113,0 % | 41,1 % |
| Driftsmargin | 2,8 % | 8,4 % | 13,6 % | 13,7 % | 7,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 1 718,9 % | 82,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,38 | 1,76 | 1,99 |
| Soliditet | −59,1 % | −60,4 % | −68,7 % | 49,6 % | 49,7 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 1,0 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 213 | 2 163 | 2 032 | 2 328 | 2 415 |
| Driftsresultat | 63 | 181 | 277 | 318 | 178 |
| Årsresultat | 16 | 109 | 114 | 321 | 109 |
| Driftsmargin | 2,8 % | 8,4 % | 13,6 % | 13,7 % | 7,4 % |
| Sum gjeld | 983 | 680 | 349 | 181 | 255 |
| Sum driftskostnader | 2 151 | 1 983 | 1 756 | 2 009 | 2 237 |
| Finansresultat | −42 | −40 | −30 | −8 | −1 |
| Resultat før skatt | - | - | 247 | 310 | 177 |
| Anleggsmidler | 204 | 160 | 15 | 40 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 192 | 319 | 507 |
| Sum eiendeler | 618 | 424 | 207 | 360 | 507 |
| Egenkapital | −365 | −256 | −142 | 178 | 252 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 81 | 181 | 255 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 268 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hanne Rosaas: Daglig leder og styremedlem
- Egil Rosaas: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vigeland Brugs veg 21, 4708 Vennesla
- Postadresse: c/o Hanne B Rosaas, Torsbyvegen 3B, 4700 Vennesla
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 26.01.2016
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [LUNDEN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/978616070-lunden-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 382 av 853 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Helsestudio og treningssenter alt som dermed står i den forbindelse.

## Siste endringer

- 12.10.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 12.10.2026: Aksjekapital endret

## Kunngjøringer

- 12.10.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000795240&sokeverdi=916662610&spraak=nb)
- 12.10.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000795241&sokeverdi=916662610&spraak=nb)
- 17.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000119631&sokeverdi=916662610&spraak=nb)
- 24.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000028426&sokeverdi=916662610&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CROSSFIT HUNSFOS AS](https://www.norscout.com/no/company/924046392-crossfit-hunsfos-as) | Vennesla | 17 | 1,78 mill. kr | +29,6 % |
| [CARDIO24 AS](https://www.norscout.com/no/company/992017368-cardio24-as) | Vennesla | - | 6,63 mill. kr | +7,6 % |
| [SENTRUM TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/980784266-sentrum-treningssenter-as) | Vennesla | - | 1,84 mill. kr | +22,6 % |
| [GARAGE GYM AS](https://www.norscout.com/no/company/925336688-garage-gym-as) | Vennesla | - | 1,02 mill. kr | −4,8 % |
| [LAGER 4 AS](https://www.norscout.com/no/company/935142180-lager-4-as) | Vennesla | - | 153 424 kr | - |
| [JUVET BUNGY AS](https://www.norscout.com/no/company/922228833-juvet-bungy-as) | Vennesla | 8 | 932 931 kr | - |
| [PADEL VENNESLA AS](https://www.norscout.com/no/company/929640896-padel-vennesla-as) | Vennesla | - | 389 237 kr | - |
| [ROSSEVATNMMA AS](https://www.norscout.com/no/company/937492987-rossevatnmma-as) | Vennesla | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
