---
title: "BEKKESTUA TANNMEDISIN AS (916751478): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BEKKESTUA TANNMEDISIN AS i Bærum hadde 31,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 16 ansatte. Daglig leder er Cecilie Heistein. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916751478-bekkestua-tannmedisin-as"
---

# BEKKESTUA TANNMEDISIN AS

Tannlegetjenester · Bærum · Etablert 2016

- Org.nr: 916 751 478
- Nettsted: [bekkestuatannmedisin.no](https://bekkestuatannmedisin.no)
- Daglig leder: Cecilie Heistein (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 31,2 mill. kr (+7,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 5,74 mill. kr (Margin 18,4 %)
- Ansatte: 16

## Ansatte

- november 2025: 18
- desember 2025: 19
- august 2026: 16

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 58,7 % (meget god). Ned fra 61,7 % i 2024
- Likviditet: 0,85 (svak). Opp fra 0,77 i 2024
- Soliditet: 10,8 % (tilfredsstillende). Opp fra 6,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 60,2 % | 43,2 % | 61,7 % | 58,7 % |
| Driftsmargin | 24,3 % | 18,5 % | 12,4 % | 17,9 % | 18,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 533,0 % | 661,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,70 | 0,84 | 0,69 | 0,77 | 0,85 |
| Soliditet | - | - | 17,7 % | 6,5 % | 10,8 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 4,6 | 14,3 | 8,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 17 548 | 25 341 | 27 512 | 29 050 | 31 220 |
| Driftsresultat | 4 258 | 4 676 | 3 420 | 5 193 | 5 739 |
| Årsresultat | 3 359 | 3 602 | 2 597 | 4 066 | 4 512 |
| Driftsmargin | 24,3 % | 18,5 % | 12,4 % | 17,9 % | 18,4 % |
| Sum gjeld | 6 193 | 6 964 | 6 305 | 8 897 | 9 342 |
| Sum driftskostnader | - | - | 24 091 | 23 857 | 25 481 |
| Finansresultat | - | - | −84 | 83 | 76 |
| Resultat før skatt | 4 266 | 4 662 | 3 336 | 5 276 | 5 815 |
| Anleggsmidler | 3 020 | 2 341 | 3 324 | 2 696 | 2 541 |
| Omløpsmidler | 4 331 | 5 884 | 4 338 | 6 823 | 7 936 |
| Sum eiendeler | 7 351 | 8 224 | 7 662 | 9 520 | 10 477 |
| Egenkapital | - | - | 1 357 | 623 | 1 135 |
| Kortsiktig gjeld | 6 193 | 6 964 | 6 305 | 8 897 | 9 342 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Cecilie Heistein: Daglig leder og styremedlem
- Stig Heistein: Styrets leder
- Silje Sveberg: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Gamle Ringeriksvei 37, 1357 Bekkestua
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 15.02.2016
- Tidligere navn: TANNMEDISIN AS (2016)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [UNIC REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/999327885-unic-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Størrelse: Nr. 23 av 1 769 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av tannhelsetjenester, eie andre selskaper som driver slik virksomhet og annet som herav naturlig står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 11.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000531776&sokeverdi=916751478&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TANNLEGENE I JARHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/925902993-tannlegene-i-jarhuset-as) | Bærum | 10 | 29,1 mill. kr | +16,1 % |
| [EIKSMARKA TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/917201277-eiksmarka-tannlegesenter-as) | Bærum | 8 | 16,7 mill. kr | +3,7 % |
| [ØSTERÅS TANNLEGEKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/979399049-osteras-tannlegekontor-as) | Bærum | 7 | 13,4 mill. kr | +8,2 % |
| [BÆRUM TANNREGULERING AS](https://www.norscout.com/no/company/997781333-baerum-tannregulering-as) | Bærum | 6 | 14,2 mill. kr | +12,4 % |
| [FORNEBU TANNLEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/919597348-fornebu-tannlegesenter-as) | Bærum | 6 | 13,4 mill. kr | +10,3 % |
| [TANNGALLERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/913994175-tanngalleriet-as) | Bærum | 6 | 8,52 mill. kr | −6,1 % |
| [HEISTEIN AS](https://www.norscout.com/no/company/999308406-heistein-as) | Bærum | 6 | 8,46 mill. kr | +8,0 % |
| [GERNER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/997132238-gerner-holding-as) | Bærum | 5 | 7,27 mill. kr | −0,8 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
