---
title: "LRH HOLDING AS (916914555): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LRH HOLDING AS i Stad hadde 37 500 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916914555-lrh-holding-as"
---

# LRH HOLDING AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Stad

- Org.nr: 916 914 555
- Styreleder: Leif Rune Haaland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 37 500 kr
- Driftsresultat 2025: 30 609 kr (Margin 81,6 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,05 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,00 i 2024
- Soliditet: 15,3 % (tilfredsstillende). Opp fra 15,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | - | - | - | - | 81,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −8,8 % | −13,4 % | −28,5 % | 6,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,29 | 0,27 | 0,27 | 0,00 | 0,05 |
| Soliditet | 24,9 % | 23,0 % | 19,9 % | 15,1 % | 15,3 % |
| Gjeldsgrad | 3,0 | 3,3 | 4,0 | 5,6 | 5,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | 38 |
| Driftsresultat | −5 | −6 | −7 | −7 | 31 |
| Årsresultat | −7 | −14 | −19 | −33 | 6 |
| Driftsmargin | - | - | - | - | 81,6 % |
| Sum gjeld | 501 | 510 | 532 | 558 | 582 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 7 | 7 |
| Finansresultat | - | - | - | −26 | −24 |
| Resultat før skatt | −7 | −14 | −19 | −33 | 6 |
| Anleggsmidler | 521 | 521 | 521 | 656 | 656 |
| Omløpsmidler | 146 | 140 | 143 | 0 | 31 |
| Sum eiendeler | 667 | 661 | 664 | 657 | 687 |
| Egenkapital | 166 | 152 | 132 | 99 | 105 |
| Kortsiktig gjeld | 501 | 510 | 532 | 558 | 582 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Leif Rune Haaland: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Stave, 6750 Stadlandet
- Postadresse: c/o Ronald Haaland, Stave, 6750 Stadlandet
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 04.03.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ALFA NOR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/914813433-alfa-nor-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 772 av 2 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i aksjer og andre virksomheter, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 05.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000455052&sokeverdi=916914555&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000538433&sokeverdi=916914555&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [T. HAALAND HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916892233-t-haaland-holding-as) | Stad | - | 12 000 kr | - |
| [SANGO AS](https://www.norscout.com/no/company/816199352-sango-as) | Stad | - | 0 kr | - |
| [JOA AS](https://www.norscout.com/no/company/913861590-joa-as) | Stad | - | 0 kr | - |
| [TØ MULDSVOR AS](https://www.norscout.com/no/company/914319994-to-muldsvor-as) | Stad | - | 0 kr | - |
| [MELHEIM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917622841-melheim-holding-as) | Stad | - | 0 kr | - |
| [AQUADRILL AS](https://www.norscout.com/no/company/923783202-aquadrill-as) | Stad | - | 0 kr | - |
| [SH 90 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/925627429-sh-90-holding-as) | Stad | - | 0 kr | - |
| [STAD MOLO AS](https://www.norscout.com/no/company/928182037-stad-molo-as) | Stad | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
