---
title: "N2 AGRI AS (916990197): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "N2 AGRI AS i Ås hadde 2,94 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/916990197-n2-agri-as"
---

# N2 AGRI AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Ås

- Org.nr: 916 990 197
- Styreleder: Carl Gunnar Hansson

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,94 mill. kr (+59,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 74 974 kr (Margin 2,5 %)
- Etablert: 2016

## Ansatte

### Per sted

- Klepp Stasjon: Ingen oppgitt
- Ås: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,5 % (svak). Opp fra −1 179,8 % i 2024
- Likviditet: 1,07 (tilfredsstillende). Opp fra 0,13 i 2024
- Soliditet: 6,6 % (svak). Opp fra −652,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −1 179,8 % | 3,5 % |
| Driftsmargin | −21,3 % | - | - | −1 366,6 % | 2,5 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,02 | 0,13 | 1,07 |
| Soliditet | −2 499,2 % | −3 810,2 % | −5 154,3 % | −652,8 % | 6,6 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | - | 14,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 77 | - | - | 1 842 | 2 941 |
| Driftsresultat | −16 | −14 | −15 | −25 172 | 75 |
| Årsresultat | −17 | −14 | −15 | −25 179 | 89 |
| Driftsmargin | −21,3 % | - | - | −1 366,6 % | 2,5 % |
| Sum gjeld | 2 436 | 2 418 | 2 417 | 31 770 | 1 471 |
| Sum driftskostnader | 93 | 14 | - | 27 014 | 2 866 |
| Finansresultat | 0 | - | - | −7 | 14 |
| Resultat før skatt | - | - | −15 | −25 179 | 89 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 46 | 4 221 | 1 575 |
| Sum eiendeler | 94 | 62 | 46 | 4 221 | 1 575 |
| Egenkapital | −2 342 | −2 356 | −2 371 | −27 550 | 104 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 417 | 31 770 | 1 471 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Carl Gunnar Hansson: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Inkubator Ås, Høgskoleveien 8, 1433 Ås
- Postadresse: Vestsida 71, 3622 Svene
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 01.04.2016
- Aksjekapital: 65 216 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2024
- Regnskapsfører: [ECIT SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/993800139-ecit-services-as)
- Størrelse: Nr. 1 799 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Teknologiutvikling, produksjon, salg og distribusjon av produkter innen landbruk samt hva hermed står i forbindelse. Dessuten ved kjøp av aksjer eller på annen måte delta i andre virksomheter.

## Siste endringer

- 17.02.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 18.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000399118&sokeverdi=916990197&spraak=nb)
- 17.02.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000063510&sokeverdi=916990197&spraak=nb)
- 17.02.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000063511&sokeverdi=916990197&spraak=nb)
- 22.09.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000753537&sokeverdi=916990197&spraak=nb)
- 22.09.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000753538&sokeverdi=916990197&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000503633&sokeverdi=916990197&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 31.01.2017: Tilskudd fra INNOVASJON NORGE, 8 mill. kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INTERLOCK AS](https://www.norscout.com/no/company/814950662-interlock-as) | Ås | - | 3,04 mill. kr | −14,2 % |
| [2ENERGIES AS](https://www.norscout.com/no/company/933487776-2energies-as) | Ås | - | 2,25 mill. kr | - |
| [HYDRAMEK MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/915541496-hydramek-management-as) | Ås | - | 3,3 mill. kr | 0,0 % |
| [TEKNISK DESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/961720680-teknisk-design-as) | Ås | - | 2,17 mill. kr | +34,9 % |
| [EILU AS](https://www.norscout.com/no/company/913167368-eilu-as) | Ås | - | 3,42 mill. kr | +32,1 % |
| [HÅNDE ENERGY AS](https://www.norscout.com/no/company/985464405-hande-energy-as) | Ås | - | 774 763 kr | - |
| [SCHYTZ AS](https://www.norscout.com/no/company/992873175-schytz-as) | Ås | 5 | 2,03 mill. kr | −51,3 % |
| [INFINITY CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/933583805-infinity-consulting-as) | Ås | - | 621 983 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
