---
title: "PMH HOLDING AS (917285012): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PMH HOLDING AS i Røros hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917285012-pmh-holding-as"
---

# PMH HOLDING AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Røros

- Org.nr: 917 285 012
- Styreleder: Per Martin Haugen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr (−100 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −136 494 kr
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 76,8 % (meget god). Opp fra 16,5 % i 2024
- Likviditet: 24,19 (meget god). Opp fra 8,33 i 2024
- Soliditet: 96,2 % (meget god). Opp fra 91,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 59,7 % | 24,3 % | 16,5 % | 76,8 % |
| Driftsmargin | - | - | - | 99,0 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 26,8 % | 18,0 % | 81,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 7,59 | 8,33 | 24,19 |
| Soliditet | 69,4 % | 89,2 % | 91,5 % | 91,9 % | 96,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | 0 | 2 000 | 0 |
| Driftsresultat | −29 | −34 | −30 | 1 980 | −136 |
| Årsresultat | 1 971 | 4 716 | 2 560 | 2 028 | 15 353 |
| Driftsmargin | - | - | - | 99 % | - |
| Sum gjeld | 2 000 | 1 000 | 1 000 | 1 035 | 1 040 |
| Sum driftskostnader | 29 | 34 | - | 20 | 136 |
| Finansresultat | 2 000 | 4 750 | - | 55 | 15 515 |
| Resultat før skatt | - | - | 2 560 | 2 035 | 15 379 |
| Anleggsmidler | 4 232 | 4 232 | 4 232 | 4 232 | 2 046 |
| Omløpsmidler | - | - | 7 585 | 8 621 | 25 165 |
| Sum eiendeler | 6 542 | 9 258 | 11 818 | 12 853 | 27 211 |
| Egenkapital | 4 542 | 8 258 | 10 818 | 11 818 | 26 170 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 000 | 1 035 | 1 040 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Per Martin Haugen: Styrets leder
- Gørill Haugen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Ole Grotdals vei 4, 7374 Røros
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 02.05.2016
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [REVISORKONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/928942767-revisorkonsult-as)
- Formål: Investeringer i andre selskap, ytelse av konsulenttjenester, utleie av eiendom samt annet som naturlig hører inn under dette.

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000576149&sokeverdi=917285012&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BERGAN BRUK AS](https://www.norscout.com/no/company/930999555-bergan-bruk-as) | Røros | - | 33 600 kr | - |
| [BROEN VERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/912274195-broen-verksted-as) | Røros | - | 628 928 kr | - |
| [VASKEBJØRN BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/915231144-vaskebjorn-bilpleie-as) | Røros | - | 688 196 kr | - |
| [SKANCKE AS](https://www.norscout.com/no/company/976545281-skancke-as) | Røros | 7 | 8,27 mill. kr | +13,7 % |
| [RØROS AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/979908792-roros-auto-as) | Røros | 12 | 41,4 mill. kr | +8,7 % |
| [NORTH TECH AS](https://www.norscout.com/no/company/917262772-north-tech-as) | Hammerfest | - | 0 kr | - |
| [FIRST AUTOCO AS](https://www.norscout.com/no/company/917294054-first-autoco-as) | Drammen | - | 0 kr | - |
| [GLASS SPECIALISTS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/916902271-glass-specialists-norway-as) | Haugesund | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.07.2026.
