---
title: "FRAPONT AS (917405336): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FRAPONT AS i Bærum hadde 20,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 13 ansatte. Daglig leder er Francisco De Asis Pont Sanz. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917405336-frapont-as"
---

# FRAPONT AS

Snekkerarbeid · Bærum · Etablert 2016

- Org.nr: 917 405 336
- Telefon: 67 11 58 00
- E-post: cpont@frapont.es
- Nettsted: [Frapont.no](https://Frapont.no)
- Daglig leder: Francisco De Asis Pont Sanz (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 20,6 mill. kr (−63,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 217 988 kr (Margin 1,1 %)
- Ansatte: 13

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,0 % (svak). Ned fra 11,0 % i 2024
- Likviditet: 8,21 (meget god). Opp fra 1,27 i 2024
- Soliditet: 87,8 % (meget god). Opp fra 19,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,6 % | 12,6 % | 11,0 % | 4,0 % |
| Driftsmargin | 2,1 % | 3,6 % | 5,4 % | 2,8 % | 1,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 48,2 % | 22,0 % | 42,2 % | 8,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,16 | 1,44 | 1,53 | 1,27 | 8,21 |
| Soliditet | 11,4 % | 24,8 % | 33,2 % | 19,4 % | 87,8 % |
| Gjeldsgrad | 7,8 | 3,0 | 2,0 | 4,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 36 800 | 34 940 | 20 287 | 55 810 | 20 552 |
| Driftsresultat | 790 | 1 258 | 1 100 | 1 548 | 218 |
| Årsresultat | 597 | 753 | 445 | 1 108 | 262 |
| Driftsmargin | 2,1 % | 3,6 % | 5,4 % | 2,8 % | 1,1 % |
| Sum gjeld | 12 686 | 7 194 | 5 690 | 16 286 | 582 |
| Sum driftskostnader | - | - | 19 187 | 54 262 | 20 335 |
| Finansresultat | - | - | −529 | −122 | 115 |
| Resultat før skatt | 765 | 965 | 572 | 1 426 | 333 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 102 | - |
| Omløpsmidler | 14 310 | 9 572 | 8 512 | 20 114 | 4 774 |
| Sum eiendeler | 14 310 | 9 572 | 8 512 | 20 216 | 4 774 |
| Egenkapital | 1 624 | 2 377 | 2 822 | 3 930 | 4 192 |
| Kortsiktig gjeld | 12 370 | 6 666 | 5 581 | 15 859 | 582 |
| Langsiktig gjeld | 316 | 528 | 109 | 427 | - |

## Ledelse og styre

- Francisco De Asis Pont Sanz: Daglig leder og styrets leder
- Cristina Montserrat Pont Sanz: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Adwice Sandvika AS, Sandviksveien 147, 1337 Sandvika
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.320 Snekkerarbeid
- Etablert: 15.04.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2017
- Revisor: [ALPHA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/975800679-alpha-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 136 av 2 188 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon og instalasjon av interiørelementer og faste innredninger av tre og metall samt alt som hermed står i denne forbindelse.

## Siste endringer

- 13.09.2025: Antall ansatte endret til 13

## Kunngjøringer

- 30.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000630063&sokeverdi=917405336&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000538487&sokeverdi=917405336&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HNO AS](https://www.norscout.com/no/company/912240584-hno-as) | Bærum | 21 | 10,6 mill. kr | +149 % |
| [MP ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/934802292-mp-entreprenor-as) | Bærum | 13 | 9,13 mill. kr | - |
| [IDEMA AS](https://www.norscout.com/no/company/930593540-idema-as) | Bærum | 37 | 173 mill. kr | −42,1 % |
| [BYGG OG REHAB AS](https://www.norscout.com/no/company/926948962-bygg-og-rehab-as) | Bærum | 12 | 15,4 mill. kr | +23,4 % |
| [ASSEMBLE-IT AS](https://www.norscout.com/no/company/927522241-assemble-it-as) | Bærum | 48 | 74,5 mill. kr | +35,8 % |
| [E.N PRO BYGG TEAM AS](https://www.norscout.com/no/company/937455860-e-n-pro-bygg-team-as) | Bærum | 11 | - | - |
| [NØDVENDIG ENTREPRENØR AS](https://www.norscout.com/no/company/920948901-nodvendig-entreprenor-as) | Bærum | 61 | 8,74 mill. kr | +555,4 % |
| [VIMONTASJE AS](https://www.norscout.com/no/company/930700487-vimontasje-as) | Bærum | 9 | 8,19 mill. kr | −41,8 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
