---
title: "STALLBAKKEN HOLDING AS (917426937): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STALLBAKKEN HOLDING AS i Indre Fosen er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917426937-stallbakken-holding-as"
---

# STALLBAKKEN HOLDING AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Indre Fosen

- Org.nr: 917 426 937
- Styreleder: Arne Håkon Schei

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −7 788 kr
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,7 % (tilfredsstillende). Opp fra 0,0 % i 2024
- Likviditet: 147,39 (meget god). Opp fra 45,04 i 2024
- Soliditet: 99,1 % (meget god). Opp fra 98,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 9,3 % | 10,0 % | 0,0 % | 7,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 5,1 % | 2,1 % | −0,2 % | 6,6 % |
| Likviditetsgrad | 30,39 | 38,27 | - | 45,04 | 147,39 |
| Soliditet | 99,2 % | 99,3 % | 99,3 % | 98,7 % | 99,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −7 | −6 | −35 | −53 | −8 |
| Årsresultat | 677 | 207 | 87 | −8 | 288 |
| Sum gjeld | 31 | 30 | 30 | 57 | 40 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 53 | 8 |
| Finansresultat | - | - | - | 46 | 296 |
| Resultat før skatt | 678 | 207 | 87 | −8 | 288 |
| Anleggsmidler | 3 012 | 3 012 | 3 030 | 3 040 | 3 040 |
| Omløpsmidler | 942 | 1 148 | 1 217 | 1 227 | 1 498 |
| Sum eiendeler | 3 954 | 4 160 | 4 246 | 4 266 | 4 537 |
| Egenkapital | 3 923 | 4 130 | 4 216 | 4 209 | 4 497 |
| Kortsiktig gjeld | 31 | 30 | 0 | 27 | 10 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 30 | 30 | 30 |

## Ledelse og styre

- Arne Håkon Schei: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: 7105 Stadsbygd
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 17.06.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [TALERA AS](https://www.norscout.com/no/company/925913731-talera-as)
- Formål: Eie og forvalte aksjer og andre verdipapirer, deltakelse i andre selskaper, eie og forvalte eiendom samt konsernadministrasjon.

## Siste endringer

- 19.08.2026: Regnskapsfører endret
- 05.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 13.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000375460&sokeverdi=917426937&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GBER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913599365-gber-holding-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |
| [KROKSTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/939310479-krokstad-holding-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |
| [LANGFJURRU HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/817406572-langfjurru-holding-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |
| [SIGINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/942827482-siginvest-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |
| [Ø. ALSETH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/813599392-o-alseth-holding-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |
| [BYGBALLE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989166611-bygballe-invest-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |
| [NERLIA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920725988-nerlia-holding-as) | Indre Fosen | - | 18 400 kr | - |
| [PENNASMIA AS](https://www.norscout.com/no/company/989185462-pennasmia-as) | Indre Fosen | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
