---
title: "FJORDAHALLEN AS (917463166): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FJORDAHALLEN AS i Ullensvang hadde 1,11 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917463166-fjordahallen-as"
---

# FJORDAHALLEN AS

Drift av idrettsanlegg · Ullensvang

- Org.nr: 917 463 166
- Styreleder: Knut Raunsgard

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,11 mill. kr (+17 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 18 115 kr (Margin 1,6 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,0 % i 2024
- Likviditet: 7,15 (meget god). Ned fra 8,11 i 2024
- Soliditet: 0,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −0,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,7 % | 1,3 % | 0,0 % | 1,0 % |
| Driftsmargin | −1,1 % | −8,8 % | 9,5 % | −7,5 % | 1,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 3 454,0 % |
| Likviditetsgrad | 5,48 | 5,46 | 9,12 | 8,11 | 7,15 |
| Soliditet | 0,0 % | −1,0 % | −0,1 % | −0,4 % | 0,4 % |
| Gjeldsgrad | 5 944,5 | - | - | - | 226,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 909 | 1 048 | 1 151 | 950 | 1 112 |
| Driftsresultat | −10 | −92 | 110 | −71 | 18 |
| Årsresultat | −48 | −117 | 107 | −36 | 94 |
| Driftsmargin | −1,1 % | −8,8 % | 9,5 % | −7,5 % | 1,6 % |
| Sum gjeld | 11 889 | 11 736 | 11 433 | 11 304 | 11 222 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 042 | 1 022 | 1 094 |
| Finansresultat | - | - | −3 | 36 | 76 |
| Resultat før skatt | −48 | −117 | 107 | −36 | 94 |
| Anleggsmidler | 10 308 | 9 786 | 9 295 | 8 796 | 8 255 |
| Omløpsmidler | 1 583 | 1 835 | 2 130 | 2 464 | 3 017 |
| Sum eiendeler | 11 891 | 11 621 | 11 425 | 11 260 | 11 272 |
| Egenkapital | 2 | −115 | −8 | −44 | 50 |
| Kortsiktig gjeld | 289 | 336 | 233 | 304 | 422 |
| Langsiktig gjeld | 11 600 | 11 400 | 11 200 | 11 000 | 10 800 |

## Ledelse og styre

- Knut Raunsgard: Styrets leder
- Ørjan Sjo: Styremedlem
- Bente Kristoffersen: Styremedlem
- Sigrid Dagestad: Styremedlem
- Aina Irene Ynnesdal: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sandvikevegen 18, 5780 Kinsarvik
- Postadresse: C/O Aina Irene Ynnesdal, Røysane 12, 5780 Kinsarvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 01.07.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2016
- Regnskapsfører: [ALMA REKNESKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/931827154-alma-rekneskap-as)
- Størrelse: Nr. 358 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Oppføring og drift av idrettshall i Kinsarvik. Formålet er ikke økonomisk overskudd/aktivitet, men realisering av idrettsaktivitet i Ullensvang herad.

## Siste endringer

- 05.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 12.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000111424&sokeverdi=917463166&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SELJESTAD OG RØLDAL LØYPESELSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/893434682-seljestad-og-roldal-loypeselskap-as) | Ullensvang | - | 2,32 mill. kr | −11,7 % |
| [RØLDAL IL DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/912785602-roldal-il-drift-as) | Ullensvang | - | 548 411 kr | - |
| [RØLDAL SKISENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/964814600-roldal-skisenter-as) | Ullensvang | 18 | 14 mill. kr | - |
| [ODDA SKYLIFT DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/925797448-odda-skylift-drift-as) | Ullensvang | - | 0 kr | - |
| [HARDANGER LIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/924370602-hardanger-lift-as) | Ullensvang | - | - | - |
| [JUL I ODDA AS](https://www.norscout.com/no/company/936433510-jul-i-odda-as) | Ullensvang | - | 986 634 kr | - |
| [FOLGEFONNI BREFØRARLAG AS](https://www.norscout.com/no/company/988418536-folgefonni-breforarlag-as) | Ullensvang | 5 | 8,25 mill. kr | +10,7 % |
| [TUNVOLL TRIMSTOVE AS](https://www.norscout.com/no/company/933500438-tunvoll-trimstove-as) | Ullensvang | - | 561 906 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.06.2026.
