---
title: "TALWAR GROUP AS (917600945): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TALWAR GROUP AS i Rælingen hadde 3,54 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Manmeet Singh Talwar. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917600945-talwar-group-as"
---

# TALWAR GROUP AS

Engroshandel med andre husholdningsvarer · Rælingen

- Org.nr: 917 600 945
- Daglig leder: Manmeet Singh Talwar (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,54 mill. kr (−40,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 698 506 kr (Margin 19,7 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 14,5 % (god). Ned fra 44,0 % i 2024
- Likviditet: 24,70 (meget god). Opp fra 10,33 i 2024
- Soliditet: 95,9 % (meget god). Opp fra 90,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 44,0 % | 14,5 % |
| Driftsmargin | 15,4 % | 33,2 % | 39,4 % | 37,9 % | 19,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 49,6 % | 15,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 5,66 | 10,33 | 24,70 |
| Soliditet | - | - | 82,3 % | 90,3 % | 95,9 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,2 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 308 | 4 682 | 4 598 | 5 980 | 3 541 |
| Driftsresultat | 664 | 1 555 | 1 811 | 2 266 | 699 |
| Årsresultat | 505 | 1 206 | 1 429 | 1 747 | 671 |
| Driftsmargin | 15,4 % | 33,2 % | 39,4 % | 37,9 % | 19,7 % |
| Sum gjeld | - | - | 782 | 577 | 257 |
| Sum driftskostnader | 3 644 | 3 128 | - | 3 713 | 2 842 |
| Finansresultat | −15 | −9 | - | −26 | 162 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 832 | 2 240 | 860 |
| Anleggsmidler | - | - | 0 | 0 | 26 |
| Omløpsmidler | - | - | 4 423 | 5 965 | 6 290 |
| Sum eiendeler | - | - | 4 423 | 5 965 | 6 316 |
| Egenkapital | - | - | 3 641 | 5 388 | 6 059 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 782 | 577 | 255 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Manmeet Singh Talwar: Daglig leder og styremedlem
- Harpreet Singh Talwar: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Elgtråkket 9C, 2014 Blystadlia
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.490 Engroshandel med andre husholdningsvarer
- Etablert: 01.07.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2016
- Størrelse: Nr. 414 av 985 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av nisjeprodukter, som dufter, tekstil, te/kaffe og andre produkter som blir etterspurt av våre klienter og behov.

## Siste endringer

- 05.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000157603&sokeverdi=917600945&spraak=nb)
- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000157602&sokeverdi=917600945&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PICTURA GRUPPEN NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/927804913-pictura-gruppen-norge-as) | Rælingen | 54 | 190 mill. kr | +2,2 % |
| [NORWEGIAN GUITAR CENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/999543928-norwegian-guitar-center-as) | Rælingen | - | 844 998 kr | - |
| [NORCRAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/813868202-norcraft-as) | Rælingen | - | 330 266 kr | - |
| [FITSOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/931696505-fitsolutions-as) | Rælingen | - | 43 200 kr | - |
| [MGSTANGELAND INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/931376926-mgstangeland-invest-as) | Rælingen | - | 29 280 kr | - |
| [SENSORS AS](https://www.norscout.com/no/company/982517346-sensors-as) | Rælingen | - | 3,73 mill. kr | +38,7 % |
| [UNISIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/923792201-unisign-as) | Rælingen | - | 3,52 mill. kr | −40,4 % |
| [BRENT-TRE AS](https://www.norscout.com/no/company/928900266-brent-tre-as) | Rælingen | - | 6,39 mill. kr | +120,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
