---
title: "KILLINGMO VEIVEDLIKEHOLD AS (917613648): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KILLINGMO VEIVEDLIKEHOLD AS i Nittedal hadde 3,95 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jarle Andre Killingmo. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917613648-killingmo-veivedlikehold-as"
---

# KILLINGMO VEIVEDLIKEHOLD AS

Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking · Nittedal

Eid 52 % av [JARLE KILLINGMO AS](https://www.norscout.com/no/company/920346774-jarle-killingmo-as)

- Org.nr: 917 613 648
- Daglig leder: Jarle Andre Killingmo (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,95 mill. kr (−19 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −4 087 kr (Margin −0,1 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 0,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 13,5 % i 2024
- Soliditet: 107,6 % (meget god). Opp fra 73,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,6 % | 18,7 % | 13,5 % | 0,1 % |
| Driftsmargin | 6,5 % | 4,1 % | 6,6 % | 12,8 % | −0,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 61,4 % | 22,4 % | 0,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 8,19 | - | - |
| Soliditet | 16,6 % | 18,3 % | 48,3 % | 73,4 % | 107,6 % |
| Gjeldsgrad | 5,0 | 4,5 | 1,1 | 0,4 | −0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 12 955 | 18 240 | 19 381 | 4 873 | 3 946 |
| Driftsresultat | 842 | 749 | 1 276 | 625 | −4 |
| Årsresultat | 661 | 584 | 981 | 487 | −1 |
| Driftsmargin | 6,5 % | 4,1 % | 6,6 % | 12,8 % | −0,1 % |
| Sum gjeld | 4 885 | 6 960 | 2 717 | 1 094 | −213 |
| Sum driftskostnader | 12 113 | 17 491 | - | 4 248 | 3 950 |
| Finansresultat | 6 | 0 | - | −1 | 3 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 257 | 624 | −1 |
| Anleggsmidler | 429 | 378 | 268 | 159 | 50 |
| Omløpsmidler | - | - | 4 987 | 3 960 | 2 761 |
| Sum eiendeler | 5 858 | 8 517 | 5 255 | 4 119 | 2 811 |
| Egenkapital | 973 | 1 557 | 2 538 | 3 025 | 3 024 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 609 | −678 | −252 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 108 | 1 772 | 39 |

## Konsern

2 selskaper.

- [JARLE KILLINGMO AS](https://www.norscout.com/no/company/920346774-jarle-killingmo-as) (Morselskap)
  - KILLINGMO VEIVEDLIKEHOLD AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Jarle Andre Killingmo: Daglig leder og styrets leder
- Andre Killingmo: Styremedlem
- Martin Killingmo: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Årosveien 27, 1480 Slattum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.230 Annen rengjøringsvirksomhet og snømåking
- Etablert: 14.07.2016
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2016
- Revisor: [NORDSTRAND REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/958246595-nordstrand-revisjon-as)
- Regnskapsfører: GS ØKONOMI/GRIMSTAD
- Størrelse: Nr. 72 av 297 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Snørydding, feiing og vedlikehold av vei. Transport på vei.

## Kunngjøringer

- 23.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000074985&sokeverdi=917613648&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000562341&sokeverdi=917613648&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JARLE KILLINGMO AS](https://www.norscout.com/no/company/920346774-jarle-killingmo-as) | Nittedal | - | 610 564 kr | - |
| [MARTIN KILLINGMO AS](https://www.norscout.com/no/company/819610592-martin-killingmo-as) | Nittedal | - | 150 000 kr | - |
| [ANDRE KILLINGMO AS](https://www.norscout.com/no/company/997035151-andre-killingmo-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [ALLIANS RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/928045943-allians-renhold-as) | Nittedal | 6 | 744 798 kr | - |
| [DRØMMEHAGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/995721457-drommehagen-as) | Nittedal | - | 3,63 mill. kr | +5,9 % |
| [NORDISK RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/925238392-nordisk-renhold-as) | Nittedal | 8 | 2,8 mill. kr | −18,7 % |
| [MC CLEAN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/980399001-mc-clean-holding-as) | Nittedal | - | 2,42 mill. kr | +23,4 % |
| [EXPERT RENHOLDSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/931184008-expert-renholdsservice-as) | Nittedal | 12 | 3,51 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
