---
title: "BEMAVAKT AS (917648034): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BEMAVAKT AS i Indre Østfold hadde 540 472 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917648034-bemavakt-as"
---

# BEMAVAKT AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Uspesifisert engroshandel · Indre Østfold

- Org.nr: 917 648 034
- Styreleder: Marit Sofie Udnæs

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 540 472 kr (+33,8 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: 7 742 kr (Margin 1,4 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: 11,6 % (god). Opp fra −20,7 % i 2023
- Likviditet: 0,41 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,56 i 2023
- Soliditet: 55,9 % (meget god). Opp fra 43,9 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 64,6 % | −20,7 % | 11,6 % |
| Driftsmargin | −69,5 % | 13,1 % | −3,7 % | 1,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 151,9 % | −45,7 % | 23,3 % |
| Likviditetsgrad | −0,26 | 0,94 | 0,56 | 0,41 |
| Soliditet | 27,1 % | 51,9 % | 43,9 % | 55,9 % |
| Gjeldsgrad | 2,7 | 0,9 | 1,3 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 190 | 312 | 404 | 540 |
| Driftsresultat | −132 | 41 | −15 | 8 |
| Årsresultat | −132 | 28 | −12 | 9 |
| Driftsmargin | −69,5 % | 13,1 % | −3,7 % | 1,4 % |
| Sum gjeld | 35 | 38 | 37 | 30 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 533 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | −132 | 41 | −16 | 8 |
| Anleggsmidler | 57 | 48 | 46 | 55 |
| Omløpsmidler | −9 | 32 | 20 | 12 |
| Sum eiendeler | 48 | 79 | 66 | 67 |
| Egenkapital | 13 | 41 | 29 | 38 |
| Kortsiktig gjeld | 35 | 34 | 36 | 30 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 4 | 1 | 0 |

## Ledelse og styre

- Marit Sofie Udnæs: Styrets leder
- Karl Christian Udnæs: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Stasjonsgata 41, 1820 Spydeberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.900 Uspesifisert engroshandel
- Etablert: 15.06.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2020
- Størrelse: Nr. 442 av 596 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Export av varer, Bemanning/temporær arbeidsassistanse innen transportsektor/bygg, vaktmestertjenester og grøntarealstell til private og offentlige næringsliv.

## Kunngjøringer

- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000580585&sokeverdi=917648034&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [METCON AS](https://www.norscout.com/no/company/967814849-metcon-as) | Indre Østfold | - | 1,23 mill. kr | +5,9 % |
| [PD IMPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/930692522-pd-import-as) | Indre Østfold | - | 0 kr | - |
| [NORHAIR AS](https://www.norscout.com/no/company/980120899-norhair-as) | Indre Østfold | - | 3,15 mill. kr | +23,3 % |
| [M SVARSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/934745833-m-svarstad-as) | Indre Østfold | - | 0 kr | - |
| [GLASS SYSTEM AS](https://www.norscout.com/no/company/913277813-glass-system-as) | Indre Østfold | - | 4,68 mill. kr | +16,1 % |
| [BRANNVERNGROSSISTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936859267-brannverngrossisten-as) | Indre Østfold | - | - | - |
| [PRINTMAX AS](https://www.norscout.com/no/company/914736900-printmax-as) | Indre Østfold | - | 5,99 mill. kr | −3,9 % |
| [SENTO AS](https://www.norscout.com/no/company/989704370-sento-as) | Indre Østfold | - | 10,4 mill. kr | +526 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
