---
title: "ROMSDAL MONTASJE & SERVICE AS (917763682): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ROMSDAL MONTASJE & SERVICE AS i Rauma hadde 1,84 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917763682-romsdal-montasje-service-as"
---

# ROMSDAL MONTASJE & SERVICE AS

Kuldeanlegg-, varmepumpearbeid og installasjon av peiser · Rauma

- Org.nr: 917 763 682
- Telefon: 907 04 852
- E-post: romsdalms@gmail.com
- Nettsted: [romsdalms.no](https://www.romsdalms.no)
- Styreleder: Jasmin Langnes

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,84 mill. kr (+38,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 533 791 kr (Margin 29,1 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 33,6 % (meget god). Opp fra 5,1 % i 2024
- Likviditet: 3,44 (meget god). Opp fra 2,98 i 2024
- Soliditet: 70,9 % (meget god). Opp fra 68,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −7,9 % | −12,6 % | 5,1 % | 33,6 % |
| Driftsmargin | 19,1 % | −11,4 % | −22,1 % | 5,2 % | 29,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −13,8 % | −20,1 % | 6,9 % | 48,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,13 | 2,93 | 2,42 | 2,98 | 3,44 |
| Soliditet | 53,0 % | 66,6 % | 60,8 % | 68,0 % | 70,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,5 | 0,6 | 0,5 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 086 | 1 265 | 840 | 1 322 | 1 835 |
| Driftsresultat | 399 | −144 | −186 | 69 | 534 |
| Årsresultat | 310 | −113 | −144 | 46 | 416 |
| Driftsmargin | 19,1 % | −11,4 % | −22,1 % | 5,2 % | 29,1 % |
| Sum gjeld | 983 | 501 | 551 | 424 | 540 |
| Sum driftskostnader | - | - | 1 026 | 1 253 | 1 302 |
| Finansresultat | - | - | 0 | −9 | −1 |
| Resultat før skatt | 398 | −145 | −186 | 60 | 533 |
| Anleggsmidler | 0 | 32 | 73 | 59 | - |
| Omløpsmidler | 2 093 | 1 467 | 1 331 | 1 264 | 1 855 |
| Sum eiendeler | 2 093 | 1 499 | 1 405 | 1 323 | 1 855 |
| Egenkapital | 1 110 | 998 | 853 | 899 | 1 315 |
| Kortsiktig gjeld | 983 | 501 | 551 | 424 | 540 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jasmin Langnes: Styrets leder
- Svein Ivar Hepsø: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Endrevegen 6, 6350 Eidsbygda
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.222 Kuldeanlegg-, varmepumpearbeid og installasjon av peiser
- Etablert: 23.09.2016
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2016
- Regnskapsfører: C.F. REGNSKAP Cato Støbakk Fostervoll
- Størrelse: Nr. 336 av 560 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg, service og montasje av varmepumper, samt montasje og service av andre produkter til husholdninger og små/mellomstore bedrifter, og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 15.04.2026: Næringskode endret
- 05.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000647698&sokeverdi=917763682&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000596746&sokeverdi=917763682&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LUN-HEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/824927332-lun-heim-as) | Rauma | - | 4,59 mill. kr | −24,7 % |
| [ROMSDAL TELESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932725770-romsdal-teleservice-as) | Rauma | - | 2,77 mill. kr | +0,3 % |
| [DAHLE VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/932759047-dahle-vvs-as) | Rauma | - | 1,68 mill. kr | −26,5 % |
| [ERBREV AS](https://www.norscout.com/no/company/989164260-erbrev-as) | Rauma | - | 1,27 mill. kr | +12,8 % |
| [SAMSETH NATURSTEINSMURING AS](https://www.norscout.com/no/company/931724266-samseth-natursteinsmuring-as) | Rauma | - | 4,93 mill. kr | −16,8 % |
| [ROMSDALSSOL AS](https://www.norscout.com/no/company/932495422-romsdalssol-as) | Rauma | - | 673 760 kr | - |
| [YTTERLI MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/829513722-ytterli-maskin-as) | Rauma | - | 6,06 mill. kr | −45,6 % |
| [YTTERLI INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/923175784-ytterli-invest-as) | Rauma | - | 627 381 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.08.2026.
