---
title: "INSIGNIS AS (917835810): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INSIGNIS AS i Oslo hadde 21 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Daglig leder er Stein Håkon Vatle. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917835810-insignis-as"
---

# INSIGNIS AS

Revisjon · Oslo · Etablert 2016

- Org.nr: 917 835 810
- Nettsted: [insignis.no](https://insignis.no)
- Daglig leder: Stein Håkon Vatle (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 21 mill. kr (+9,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 6,79 mill. kr (Margin 32,3 %)
- Ansatte: 10

## Ansatte

- oktober 2025: 9
- november 2025: 10

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 105,9 % (meget god). Ned fra 106,5 % i 2024
- Likviditet: 1,42 (tilfredsstillende). Opp fra 1,27 i 2024
- Soliditet: 32,0 % (god). Opp fra 23,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 164,6 % | 106,6 % | 106,5 % | 105,9 % |
| Driftsmargin | 41,1 % | 43,6 % | 34,3 % | 34,5 % | 32,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 568,7 % | 448,6 % | 340,8 % | 376,2 % |
| Likviditetsgrad | 2,52 | 0,98 | 1,56 | 1,27 | 1,42 |
| Soliditet | 63,3 % | 2,9 % | 38,0 % | 23,4 % | 32,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 33,0 | 1,6 | 3,3 | 2,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 694 | 15 357 | 17 659 | 19 228 | 21 035 |
| Driftsresultat | 2 751 | 6 703 | 6 058 | 6 643 | 6 794 |
| Årsresultat | 2 146 | 5 207 | 4 734 | 5 224 | 5 356 |
| Driftsmargin | 41,1 % | 43,6 % | 34,3 % | 34,5 % | 32,3 % |
| Sum gjeld | 1 293 | 4 506 | 4 199 | 4 453 | 4 859 |
| Sum driftskostnader | - | - | 11 601 | 12 585 | 14 242 |
| Finansresultat | - | - | 14 | 54 | 73 |
| Resultat før skatt | 2 751 | 6 717 | 6 072 | 6 697 | 6 866 |
| Anleggsmidler | 255 | 248 | 232 | 152 | 242 |
| Omløpsmidler | 3 264 | 4 395 | 6 537 | 5 661 | 6 908 |
| Sum eiendeler | 3 519 | 4 643 | 6 769 | 5 812 | 7 150 |
| Egenkapital | 2 226 | 137 | 2 571 | 1 359 | 2 291 |
| Kortsiktig gjeld | 1 293 | 4 506 | 4 199 | 4 453 | 4 859 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Stein Håkon Vatle: Daglig leder og styremedlem
- Henning Nilsen: Styrets leder
- Kristoffer Langva: Styremedlem
- Anders Børresen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sandakerveien 138, 0484 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 69.201 Revisjon
- Etablert: 10.09.2016
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2016
- Revisor: [FRAM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/957668933-fram-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 70 av 440 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Levering av tjenester innenfor revisjon, regnskapsføring, konsulent og rådgivning.

## Kunngjøringer

- 29.09.2026: [Godkjent mellombalanse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000765854&sokeverdi=917835810&spraak=nb)
- 15.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000017115&sokeverdi=917835810&spraak=nb)
- 13.01.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000011914&sokeverdi=917835810&spraak=nb)
- 15.09.2025: [Godkjent mellombalanse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000741484&sokeverdi=917835810&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VIDI REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/936106439-vidi-revisjon-as) | Oslo | 11 | - | - |
| [VEKST REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/960132734-vekst-revisjon-as) | Oslo | 8 | 21,8 mill. kr | +6,1 % |
| [REVISORHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/987610859-revisorhuset-as) | Oslo | 11 | 29,3 mill. kr | −9,3 % |
| [REVISJONSPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/967645354-revisjonspartner-as) | Oslo | 8 | 15 mill. kr | +14,5 % |
| [MPR REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/918494138-mpr-revisjon-as) | Oslo | 13 | 30,4 mill. kr | +6,8 % |
| [VELLE REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/992985135-velle-revisjon-as) | Oslo | 8 | 11,9 mill. kr | −13,5 % |
| [NORN AS](https://www.norscout.com/no/company/936911757-norn-as) | Oslo | 14 | - | - |
| [GRANT THORNTON NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/937363850-grant-thornton-norway-as) | Oslo | 8 | - | - |

## Bedriftslister

- [Regnskapsbyråer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/oslo)
- [Regnskapsbyråer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/bergen)
- [Regnskapsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/baerum)
- [Regnskapsbyråer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/trondheim)
- [Regnskapsbyråer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/drammen)
- [Regnskapsbyråer i Asker](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
