---
title: "CYCLED TECHNOLOGIES AS (917867771): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CYCLED TECHNOLOGIES AS i Skien hadde 4,81 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917867771-cycled-technologies-as"
---

# CYCLED TECHNOLOGIES AS

Dataprogrammeringstjenester · Skien

- Org.nr: 917 867 771
- Nettsted: [cycled.no](https://cycled.no)
- Styreleder: Ole Johan Sandvær

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,81 mill. kr (+421,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 153 101 kr (Margin 3,2 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,1 % (svak). Opp fra −11,9 % i 2024
- Likviditet: 0,03 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,34 i 2024
- Soliditet: 59,4 % (meget god). Ned fra 64,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,4 % | −18,7 % | −11,9 % | 1,1 % |
| Driftsmargin | −0,9 % | 8,2 % | −634,3 % | −209,4 % | 3,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −0,9 % | −31,6 % | −21,4 % | −2,9 % |
| Likviditetsgrad | 4,50 | 3,33 | 0,68 | 0,34 | 0,03 |
| Soliditet | 82,4 % | 74,8 % | 64,3 % | 64,7 % | 59,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,3 | 0,6 | 0,5 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 785 | 995 | 384 | 922 | 4 806 |
| Driftsresultat | −7 | 82 | −2 433 | −1 930 | 153 |
| Årsresultat | −35 | −60 | −2 784 | −2 026 | −260 |
| Driftsmargin | −0,9 % | 8,2 % | −634,3 % | −209,4 % | 3,2 % |
| Sum gjeld | 1 242 | 2 574 | 5 548 | 4 891 | 5 942 |
| Sum driftskostnader | - | - | 2 817 | 2 852 | 4 653 |
| Finansresultat | - | - | −350 | −96 | −413 |
| Resultat før skatt | −35 | −60 | −2 784 | −2 026 | −260 |
| Anleggsmidler | 6 119 | 9 327 | 14 436 | 13 397 | 14 559 |
| Omløpsmidler | 931 | 885 | 1 090 | 448 | 78 |
| Sum eiendeler | 7 050 | 10 211 | 15 526 | 13 846 | 14 637 |
| Egenkapital | 5 808 | 7 637 | 9 978 | 8 955 | 8 694 |
| Kortsiktig gjeld | 207 | 266 | 1 613 | 1 305 | 2 774 |
| Langsiktig gjeld | 1 035 | 2 308 | 3 936 | 3 586 | - |

## Ledelse og styre

- Ole Johan Sandvær: Styrets leder
- Arve Haugseter: Styremedlem
- Matteo Chiesa: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Uniongata 18, 3732 Skien
- Postadresse: c/o JDK Regnskap AS, Postboks 473 Downtown, 3902 Porsgrunn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 01.09.2016
- Aksjekapital: 56 326 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2017
- Revisor: [FORVIS MAZARS AS](https://www.norscout.com/no/company/979605994-forvis-mazars-as)
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 1 183 av 4 928 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge og utvikle teknologi, produkter og tjenester til avfalls og gjenvinning sektoren nasjonalt og internasjonalt og naturlig tilhørende tjenester.

## Siste endringer

- 12.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 23.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000592858&sokeverdi=917867771&spraak=nb)
- 20.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000706603&sokeverdi=917867771&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 12.06.2025: Tilskudd fra NORGES FORSKNINGSRÅD, 5,3 mill. kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NEW NORMAL GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/997819594-new-normal-group-as) | Skien | - | 6,19 mill. kr | −4,5 % |
| [CEMIT GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/921160968-cemit-group-as) | Skien | - | 2,7 mill. kr | −59,3 % |
| [LIMBER AS](https://www.norscout.com/no/company/918594965-limber-as) | Skien | - | 7,81 mill. kr | +19,3 % |
| [EIERSKIFTE AS](https://www.norscout.com/no/company/926416952-eierskifte-as) | Skien | - | 1,81 mill. kr | −1,4 % |
| [MEET AS](https://www.norscout.com/no/company/995173794-meet-as) | Skien | - | 7,85 mill. kr | −1,7 % |
| [MOONBASE AS](https://www.norscout.com/no/company/931730258-moonbase-as) | Skien | - | 1,74 mill. kr | - |
| [LYK-Z & DØTRE AS](https://www.norscout.com/no/company/896764772-lyk-z-dotre-as) | Skien | 5 | 6,84 mill. kr | +16,9 % |
| [CONVO UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933017931-convo-utvikling-as) | Skien | - | 1,57 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.07.2026.
