---
title: "PALI AS (917959501): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PALI AS i Oslo hadde 6,19 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/917959501-pali-as"
---

# PALI AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Oslo

- Org.nr: 917 959 501
- Styreleder: Marte Kamilla Nielsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,19 mill. kr (+83 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 5,94 mill. kr (Margin 96 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,8 % (meget god). Opp fra 7,3 % i 2024
- Likviditet: 0,72 (svak). Ned fra 1,09 i 2024
- Soliditet: 71,1 % (meget god). Opp fra 71,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,6 % | 10,8 % | 7,3 % | 15,8 % |
| Driftsmargin | 95,8 % | −892,5 % | 94,8 % | 91,9 % | 96,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 12,4 % | 8,9 % | 22,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,97 | 1,09 | 0,72 |
| Soliditet | 96,9 % | 86,5 % | 87,2 % | 71,0 % | 71,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,2 | 0,1 | 0,4 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 605 | 32 | 5 365 | 3 380 | 6 186 |
| Driftsresultat | 8 244 | −283 | 5 088 | 3 106 | 5 937 |
| Årsresultat | 8 243 | −306 | 5 051 | 3 002 | 5 977 |
| Driftsmargin | 95,8 % | −892,5 % | 94,8 % | 91,9 % | 96 % |
| Sum gjeld | 1 618 | 6 667 | 5 728 | 11 745 | 10 109 |
| Sum driftskostnader | 360 | 315 | - | 274 | 250 |
| Finansresultat | −1 | −23 | - | −104 | 41 |
| Resultat før skatt | - | - | 5 051 | 3 002 | 5 977 |
| Anleggsmidler | 27 702 | 27 702 | 27 702 | 27 702 | 27 702 |
| Omløpsmidler | - | - | 16 990 | 12 808 | 7 250 |
| Sum eiendeler | 52 087 | 49 480 | 44 691 | 40 510 | 34 952 |
| Egenkapital | 50 469 | 42 813 | 38 964 | 28 765 | 24 843 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 5 728 | 11 745 | 10 109 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marte Kamilla Nielsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Marte K. Aanerud Nielsen, Odins gate 15, 0266 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 25.08.2016
- Aksjekapital: 4 724 120,2 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [FORMUE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/889990082-formue-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 210 av 2 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andre verdipapirer, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 05.10.2026: Revisor endret
- 25.09.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 05.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000775699&sokeverdi=917959501&spraak=nb)
- 25.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000761037&sokeverdi=917959501&spraak=nb)
- 16.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000558274&sokeverdi=917959501&spraak=nb)
- 15.12.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000881298&sokeverdi=917959501&spraak=nb)
- 15.12.2025: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000881299&sokeverdi=917959501&spraak=nb)
- 08.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000555043&sokeverdi=917959501&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BAKOBA AS](https://www.norscout.com/no/company/989235680-bakoba-as) | Oslo | - | 6,19 mill. kr | +199,4 % |
| [EMERGO AS](https://www.norscout.com/no/company/917498105-emergo-as) | Oslo | - | 6,16 mill. kr | - |
| [CHAPAL AS](https://www.norscout.com/no/company/986806652-chapal-as) | Oslo | - | 6,29 mill. kr | +64,8 % |
| [AS MONAS](https://www.norscout.com/no/company/989092677-as-monas) | Oslo | - | 6,16 mill. kr | +225,4 % |
| [MAMAX INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/890836372-mamax-invest-as) | Oslo | - | 6,3 mill. kr | +70,3 % |
| [ELU INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/991513388-elu-invest-as) | Oslo | - | 6,12 mill. kr | +126,1 % |
| [ADEAL AS](https://www.norscout.com/no/company/989071106-adeal-as) | Oslo | - | 6,34 mill. kr | +204,3 % |
| [ISAR AS](https://www.norscout.com/no/company/991512373-isar-as) | Oslo | - | 6,02 mill. kr | +27,5 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [Transportbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/oslo)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.07.2026.
