---
title: "BUSSINVEST NORGE AS (918013660): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BUSSINVEST NORGE AS i Ullensaker hadde 51,5 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Tom-Erik Østerud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918013660-bussinvest-norge-as"
---

# BUSSINVEST NORGE AS

Detaljhandel med motorvogner · Ullensaker · Etablert 2016

- Org.nr: 918 013 660
- Nettsted: [bussinvest.no](https://bussinvest.no)
- Daglig leder: Tom-Erik Østerud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 51,5 mill. kr (−27,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −3,29 mill. kr (Margin −6,4 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- desember 2025: 6
- mai 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −14,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −3,5 % i 2024
- Likviditet: 0,49 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,77 i 2024
- Soliditet: −15,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −5,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −6,9 % | 8,3 % | −3,5 % | −14,9 % |
| Driftsmargin | 7,0 % | −4,2 % | 2,8 % | −1,5 % | −6,4 % |
| Likviditetsgrad | - | 0,81 | 1,10 | 0,77 | 0,49 |
| Soliditet | 6,5 % | −5,2 % | −0,5 % | −5,6 % | −15,5 % |
| Gjeldsgrad | 14,4 | - | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 23 576 | 17 281 | 39 876 | 70 775 | 51 454 |
| Driftsresultat | 1 650 | −729 | 1 104 | −1 057 | −3 292 |
| Årsresultat | 1 499 | −1 168 | 637 | −1 337 | −3 908 |
| Driftsmargin | 7,0 % | −4,2 % | 2,8 % | −1,5 % | −6,4 % |
| Sum gjeld | 6 628 | 14 814 | 20 572 | 26 940 | 19 498 |
| Sum driftskostnader | 21 926 | - | 38 772 | 71 832 | 54 747 |
| Finansresultat | −152 | - | −467 | −280 | −616 |
| Resultat før skatt | - | −1 168 | 637 | −1 337 | −3 908 |
| Anleggsmidler | 1 713 | 2 094 | 1 852 | 7 153 | 7 744 |
| Omløpsmidler | - | 11 983 | 18 620 | 18 350 | 9 137 |
| Sum eiendeler | 6 628 | 14 077 | 20 472 | 25 502 | 16 880 |
| Egenkapital | 431 | −737 | −100 | −1 437 | −2 618 |
| Kortsiktig gjeld | - | 14 744 | 16 919 | 23 736 | 18 564 |
| Langsiktig gjeld | - | 69 | 3 654 | 3 204 | 934 |

## Ledelse og styre

- Tom-Erik Østerud: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Habberstadvegen 10, 2056 Algarheim
- Postadresse: Postboks 559 Algarheimsvegen, 2057 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.810 Detaljhandel med motorvogner
- Etablert: 20.10.2016
- Tidligere navn: AU2INVEST AS (2016)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2017
- Revisor: [REVISJONSSELSKAPET VARDER AS](https://www.norscout.com/no/company/983535712-revisjonsselskapet-varder-as)
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/922376883-regnskapsservice-as)
- Størrelse: Nr. 438 av 2 414 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp, salg og utleie av kjøretøy, båt, campingvogn, tilhenger, tilhenger redskap, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 27.07.2026: Ny postadresse
- 27.07.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 21.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000753536&sokeverdi=918013660&spraak=nb)
- 27.07.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000605498&sokeverdi=918013660&spraak=nb)
- 03.11.2025: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000817172&sokeverdi=918013660&spraak=nb)
- 04.09.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000728417&sokeverdi=918013660&spraak=nb)
- 22.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000611354&sokeverdi=918013660&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MØLLER SPORTSBILER GARDERMOEN AS](https://www.norscout.com/no/company/921171935-moller-sportsbiler-gardermoen-as) | Ullensaker | 16 | 269 mill. kr | +51,7 % |
| [ACTIVE AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/996553248-active-auto-as) | Ullensaker | 6 | 5,47 mill. kr | −55,4 % |
| [REBIL MOBILITY AS](https://www.norscout.com/no/company/925924156-rebil-mobility-as) | Ullensaker | 29 | 585 mill. kr | +21,5 % |
| [ROMERIKE AUTOHUS AS](https://www.norscout.com/no/company/917338795-romerike-autohus-as) | Ullensaker | - | 163 mill. kr | +103,1 % |
| [REBIL DRIVE AS](https://www.norscout.com/no/company/929576756-rebil-drive-as) | Ullensaker | 49 | 457 mill. kr | +627,6 % |
| [ROMERIKE AUTOSALG AS](https://www.norscout.com/no/company/919329637-romerike-autosalg-as) | Ullensaker | - | 41 mill. kr | +37,9 % |
| [PITSTOP BILSALG NY AS](https://www.norscout.com/no/company/932762900-pitstop-bilsalg-ny-as) | Ullensaker | - | 36,1 mill. kr | - |
| [MBIL AS](https://www.norscout.com/no/company/923569456-mbil-as) | Ullensaker | - | 35,7 mill. kr | −9,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.09.2026.
