---
title: "CRUX GROUP AS (918103376): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CRUX GROUP AS i Rælingen hadde 0 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918103376-crux-group-as"
---

# CRUX GROUP AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Rælingen

- Org.nr: 918 103 376
- Styreleder: Frode Eilertsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 0 kr
- Driftsresultat 2024: −131 514 kr
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: −3,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −1,8 % i 2023
- Likviditet: 1,61 (god). Ned fra 2,39 i 2023
- Soliditet: 95,4 % (meget god). Opp fra 93,5 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,7 % | −1,8 % | −3,7 % |
| Driftsmargin | 98,4 % | - | - | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −1,2 % | −2,1 % | −3,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,52 | 6,84 | 2,39 | 1,61 |
| Soliditet | 55,4 % | 78,1 % | 93,5 % | 95,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 0,3 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 135 | 0 | - | 0 |
| Driftsresultat | 2 100 | −163 | −75 | −132 |
| Årsresultat | 1 712 | −47 | −74 | −132 |
| Driftsmargin | 98,4 % | - | - | - |
| Sum gjeld | 2 846 | 978 | 236 | 157 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 132 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 2 100 | −43 | −74 | −132 |
| Anleggsmidler | 3 614 | 2 906 | 3 086 | 3 187 |
| Omløpsmidler | 2 767 | 1 560 | 563 | 252 |
| Sum eiendeler | 6 381 | 4 466 | 3 650 | 3 438 |
| Egenkapital | 3 535 | 3 488 | 3 413 | 3 282 |
| Kortsiktig gjeld | 1 096 | 228 | 236 | 157 |
| Langsiktig gjeld | 1 750 | 750 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Frode Eilertsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Revestien 34, 2014 Blystadlia
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 03.11.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 07.11.2025
- Formål: Handel, investering i fast eiendom, selskaper, verdipapirer og finansielle instrumenter, samt annen virksomhet i tilknytning til dette, herunder deltakelse i andre selskaper med tilsvarende virksomhet med egenkapital, lån eller ved avgivelse av garantier.

## Siste endringer

- 29.10.2025: Ny forretningsadresse
- 16.09.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 29.10.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000808848&sokeverdi=918103376&spraak=nb)
- 16.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000744339&sokeverdi=918103376&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000668189&sokeverdi=918103376&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TREBOR INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/916635109-trebor-invest-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [ICE CREAM AS](https://www.norscout.com/no/company/918562621-ice-cream-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [BHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/898463842-bhold-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [WALIA AS](https://www.norscout.com/no/company/921101082-walia-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [KXC AS](https://www.norscout.com/no/company/835857352-kxc-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [GERD AS](https://www.norscout.com/no/company/925579041-gerd-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [ANALYTIKA VENTURES V AS](https://www.norscout.com/no/company/823833342-analytika-ventures-v-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [L&F CG AS](https://www.norscout.com/no/company/926109413-l-f-cg-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
