---
title: "TRENING AS (918129774): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRENING AS i Nittedal er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918129774-trening-as"
---

# TRENING AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Nittedal

- Org.nr: 918 129 774
- Styreleder: Marianne Holmsen

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −10 677 kr
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 82,3 % (meget god). Opp fra 67,9 % i 2024
- Likviditet: 191,17 (meget god)
- Soliditet: 99,8 % (meget god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,9 % | 72,2 % | 67,9 % | 82,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 23,3 % | 95,3 % | 68,1 % | 82,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | - | 191,17 |
| Soliditet | 37,8 % | 47,8 % | 99,2 % | 100,0 % | 99,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,6 | 1,1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −12 | 0 | −5 | −5 | −11 |
| Årsresultat | 32 | 92 | 689 | 732 | 1 072 |
| Sum gjeld | 567 | 477 | 8 | 0 | 3 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 5 | 11 |
| Finansresultat | - | - | - | 741 | 1 088 |
| Resultat før skatt | 29 | 91 | 691 | 736 | 1 078 |
| Anleggsmidler | 913 | 914 | 912 | 908 | 906 |
| Omløpsmidler | 0 | 0 | 109 | 239 | 567 |
| Sum eiendeler | 913 | 914 | 1 021 | 1 147 | 1 473 |
| Egenkapital | 345 | 437 | 1 013 | 1 147 | 1 470 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | - | - | - | 3 |
| Langsiktig gjeld | 567 | 477 | 8 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marianne Holmsen: Styrets leder
- Holm Amund Holmsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Rudbakken 31, 1480 Slattum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 21.10.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Investering i selskap og aksjer.

## Kunngjøringer

- 08.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000160730&sokeverdi=918129774&spraak=nb)
- 02.12.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000858792&sokeverdi=918129774&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FOUNTAINBLUE AS](https://www.norscout.com/no/company/917774420-fountainblue-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [HKM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918265228-hkm-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [SITE SERVICE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916801548-site-service-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [JEEKS AS](https://www.norscout.com/no/company/918521186-jeeks-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [BS FIBER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916694180-bs-fiber-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [KFP HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918764003-kfp-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [V. STAVDAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/915812759-v-stavdal-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |
| [LANGSUA AS](https://www.norscout.com/no/company/919073756-langsua-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
