---
title: "STEINKJER HOLDING AS (918274855): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STEINKJER HOLDING AS i Steinkjer hadde 130 000 kr i driftsinntekter i 2024. Daglig leder er Kristian Halsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918274855-steinkjer-holding-as"
---

# STEINKJER HOLDING AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Uspesifisert engroshandel · Steinkjer

- Org.nr: 918 274 855
- Daglig leder: Kristian Halsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 130 000 kr
- Driftsresultat 2024: 122 009 kr (Margin 93,9 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: 36,1 % (meget god)
- Likviditet: 0,01 (ikke tilfredsstillende). Opp fra −0,33 i 2023
- Soliditet: 8,0 % (svak). Opp fra −18,7 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 36,1 % |
| Driftsmargin | - | - | - | 93,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,17 | 0,11 | −0,33 | 0,01 |
| Soliditet | −13,5 % | −15,4 % | −18,7 % | 8,0 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 11,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | 130 |
| Driftsresultat | −14 | −6 | −10 | 122 |
| Årsresultat | −14 | −6 | −10 | 88 |
| Driftsmargin | - | - | - | 93,9 % |
| Sum gjeld | 361 | 367 | 375 | 331 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 8 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | −14 | −6 | −10 | 122 |
| Anleggsmidler | 316 | 316 | 316 | 360 |
| Omløpsmidler | 2 | 2 | −1 | 0 |
| Sum eiendeler | 318 | 318 | 315 | 360 |
| Egenkapital | −43 | −49 | −59 | 29 |
| Kortsiktig gjeld | 12 | 18 | 3 | 40 |
| Langsiktig gjeld | 349 | 349 | 372 | 291 |

## Ledelse og styre

- Kristian Halsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nauststuvegen 55, 7724 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.900 Uspesifisert engroshandel
- Etablert: 31.10.2016
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [HALGER FJELLVIK REGNSKAPSKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/966155779-halger-fjellvik-regnskapskontor-as)
- Størrelse: Nr. 516 av 596 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av investeringsselskap og ellers det som som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskap.

## Kunngjøringer

- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000580646&sokeverdi=918274855&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SUSTAINABLE SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/821192552-sustainable-solutions-as) | Steinkjer | - | 1 mill. kr | - |
| [BYGG OG HOBBY AS](https://www.norscout.com/no/company/914950929-bygg-og-hobby-as) | Steinkjer | - | 11,2 mill. kr | +54 % |
| [MAC MASKINER AS](https://www.norscout.com/no/company/993576700-mac-maskiner-as) | Steinkjer | - | 176 100 kr | −84,2 % |
| [JS IMPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/989649167-js-import-as) | Steinkjer | - | 102 012 kr | - |
| [BYGNINGSVERN OG RESTAURERING AS](https://www.norscout.com/no/company/935027950-bygningsvern-og-restaurering-as) | Steinkjer | - | 665 805 kr | - |
| [FLY1 AS](https://www.norscout.com/no/company/934295234-fly1-as) | Steinkjer | - | 93 611 kr | - |
| [PRESERVE AS](https://www.norscout.com/no/company/923739483-preserve-as) | Steinkjer | - | 86 916 kr | - |
| [S.E HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928633497-s-e-holding-as) | Steinkjer | - | 1,14 mill. kr | −39,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
