---
title: "KLOPPAVEIEN 10 EIENDOM AS (918290028): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KLOPPAVEIEN 10 EIENDOM AS i Lørenskog hadde 2,21 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918290028-kloppaveien-10-eiendom-as"
---

# KLOPPAVEIEN 10 EIENDOM AS

Kjøp og salg av egen fast eiendom · Lørenskog

- Org.nr: 918 290 028
- Styreleder: Jørn Heiersjø

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,21 mill. kr (−4,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 980 622 kr (Margin 44,3 %)
- Etablert: 2016

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,36 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,47 i 2024
- Soliditet: 8,1 % (svak). Ned fra 8,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,6 % | 5,4 % | 8,0 % | - |
| Driftsmargin | 56,2 % | 56,4 % | 36,9 % | 57,9 % | 44,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 103,9 % | 105,4 % | 64,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,34 | 0,47 | 0,36 |
| Soliditet | 4,2 % | 4,3 % | 6,3 % | 8,8 % | 8,1 % |
| Gjeldsgrad | 22,9 | 22,3 | 15,0 | 10,3 | 11,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 860 | 2 186 | 2 593 | 2 322 | 2 215 |
| Driftsresultat | 1 045 | 1 233 | 958 | 1 345 | 981 |
| Årsresultat | 860 | 964 | 749 | 1 053 | 772 |
| Driftsmargin | 56,2 % | 56,4 % | 36,9 % | 57,9 % | 44,3 % |
| Sum gjeld | 17 459 | 18 443 | 15 279 | 15 901 | 17 373 |
| Sum driftskostnader | 815 | 953 | - | 978 | 1 234 |
| Finansresultat | 1 | 2 | - | 5 | 9 |
| Resultat før skatt | - | - | 960 | 1 350 | 990 |
| Anleggsmidler | 17 090 | 18 310 | 14 930 | 16 654 | 18 122 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 370 | 787 | 778 |
| Sum eiendeler | 18 222 | 19 269 | 16 300 | 17 441 | 18 900 |
| Egenkapital | 763 | 826 | 1 021 | 1 540 | 1 527 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 026 | 1 665 | 2 134 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 14 252 | 14 235 | - |

## Ledelse og styre

- Jørn Heiersjø: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kloppaveien 10, 1472 Fjellhamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
- Etablert: 05.12.2016
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2017
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Størrelse: Nr. 1 224 av 4 857 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp/salg og utleie av eiendom/eiendomsdrift og andre produkter som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 05.10.2026: Revisor endret
- 23.07.2026: Revisor endret
- 09.02.2026: Styret endret
- 09.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 05.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000775717&sokeverdi=918290028&spraak=nb)
- 23.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000590147&sokeverdi=918290028&spraak=nb)
- 20.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000567792&sokeverdi=918290028&spraak=nb)
- 09.02.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000047401&sokeverdi=918290028&spraak=nb)
- 08.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000826404&sokeverdi=918290028&spraak=nb)
- 26.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000630070&sokeverdi=918290028&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TAAENT HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914768519-taaent-holding-as) | Lørenskog | - | 3,02 mill. kr | +34,6 % |
| [CARLOT EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/917656711-carlot-eiendom-as) | Lørenskog | - | 1,46 mill. kr | +4,8 % |
| [PAF INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/988986445-paf-invest-as) | Lørenskog | - | 3,1 mill. kr | +25,6 % |
| [FEIRING EIENDOMSINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/924421673-feiring-eiendomsinvest-as) | Lørenskog | - | 1,22 mill. kr | - |
| [CD DU AS](https://www.norscout.com/no/company/986103015-cd-du-as) | Lørenskog | - | 5,61 mill. kr | +173,3 % |
| [VY EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/921680368-vy-eiendom-as) | Lørenskog | - | 1,15 mill. kr | +4,0 % |
| [WT BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/915855849-wt-bygg-as) | Lørenskog | - | 9,17 mill. kr | +756 % |
| [SKRIVERVEGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/927844184-skrivervegen-as) | Lørenskog | - | 1,14 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.07.2026.
