---
title: "COMRAD AS (918476288): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "COMRAD AS i Eidsvoll er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Linda Nilsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918476288-comrad-as"
---

# COMRAD AS

Detaljhandel med klær · Eidsvoll

- Org.nr: 918 476 288
- Daglig leder: Linda Nilsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −12 956 kr
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −2,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,8 % i 2024
- Likviditet: 0,00 (ikke tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: −230,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −229,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −3,3 % | 8,8 % | 9,8 % | −2,6 % |
| Driftsmargin | - | - | 28,8 % | 47,8 % | - |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,00 | 0,00 |
| Soliditet | −229,1 % | −219,7 % | −212,5 % | −229,3 % | −230,2 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | - | 170 | 108 | - |
| Driftsresultat | −14 | −18 | 49 | 52 | −13 |
| Årsresultat | −11 | −14 | 38 | 40 | −10 |
| Driftsmargin | - | - | 28,8 % | 47,8 % | - |
| Sum gjeld | 1 741 | 1 784 | 1 747 | 1 648 | 1 660 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 56 | 13 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −14 | −18 | 49 | 52 | −13 |
| Anleggsmidler | 517 | 521 | 510 | 499 | 502 |
| Omløpsmidler | 12 | 37 | 49 | 2 | 1 |
| Sum eiendeler | 529 | 558 | 559 | 500 | 503 |
| Egenkapital | −1 212 | −1 226 | −1 188 | −1 147 | −1 158 |
| Kortsiktig gjeld | 1 741 | 1 784 | 1 747 | 1 648 | 1 660 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Linda Nilsen: Daglig leder og styremedlem
- Bjørn Nilsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Flaenbakken 2C, 2070 Råholt
- Postadresse: Postboks 144, 2071 Råholt
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 19.01.2017
- Tidligere navn: RÅHOLT OUTLET AS (2022 til 2024); ESTILOS AS (2017 til 2022)
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 07.02.2023
- Regnskapsfører: [KULERAMMA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/916657161-kuleramma-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 698 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av klær, samt alt som hører naturlig til dette.

## Siste endringer

- 05.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 11.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000108607&sokeverdi=918476288&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SHIMMERING CLOTHING AS](https://www.norscout.com/no/company/999027008-shimmering-clothing-as) | Eidsvoll | - | 1,96 mill. kr | +16 % |
| [LITTLE SKANDI AS](https://www.norscout.com/no/company/926706241-little-skandi-as) | Eidsvoll | - | 25 331 kr | - |
| [MELBY TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/933570622-melby-trading-as) | Eidsvoll | - | 2,08 mill. kr | −4,5 % |
| [REGNTØYBUTIKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/919666749-regntoybutikken-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [LOVELY PLANET AS](https://www.norscout.com/no/company/995902311-lovely-planet-as) | Eidsvoll | - | 2,61 mill. kr | +0,4 % |
| [MUFFINS AS](https://www.norscout.com/no/company/996233391-muffins-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [E & M'S AS](https://www.norscout.com/no/company/963772270-e-m-s-as) | Eidsvoll | - | 3,45 mill. kr | −4,2 % |
| [RD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/987602945-rd-holding-as) | Eidsvoll | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
