---
title: "MAMA-MIA AS (918526153): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MAMA-MIA AS i Nittedal hadde 846 284 kr i driftsinntekter i 2024. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918526153-mama-mia-as"
---

# MAMA-MIA AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Drift av restauranter · Nittedal

- Org.nr: 918 526 153
- Telefon: 400 51 484
- Styreleder: Farkhanda Bashir Begum

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 846 284 kr (−22,8 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: −1,17 mill. kr (Margin −138,8 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: −1 712,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −661,9 % i 2023
- Likviditet: 0,03 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,11 i 2023
- Soliditet: −3 137,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −775,0 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −967,1 % | −661,9 % | −1 712,5 % |
| Driftsmargin | 41,5 % | −28,3 % | −42,0 % | −138,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,43 | 0,24 | 0,11 | 0,03 |
| Soliditet | −100,0 % | −308,5 % | −775,0 % | −3 137,5 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 287 | 1 246 | 1 096 | 846 |
| Driftsresultat | 119 | −353 | −460 | −1 175 |
| Årsresultat | 93 | −353 | −460 | −1 175 |
| Driftsmargin | 41,5 % | −28,3 % | −42 % | −138,8 % |
| Sum gjeld | 28 | 241 | 700 | 1 852 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 2 021 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 119 | −353 | −460 | −1 175 |
| Anleggsmidler | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 12 | 59 | 80 | 57 |
| Sum eiendeler | 14 | 59 | 80 | 57 |
| Egenkapital | −14 | −182 | −620 | −1 795 |
| Kortsiktig gjeld | 28 | 241 | 700 | 1 852 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Farkhanda Bashir Begum: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Rulseveien 1, 1484 Hakadal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 18.01.2017
- Tidligere navn: ROMERIKE SANDBLÅSING AS (2017 til 2021)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 5 459 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Catering og gatekjøkken, restaurantvirksomhet.

## Siste endringer

- 20.04.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 20.04.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000190266&sokeverdi=918526153&spraak=nb)
- 05.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000538632&sokeverdi=918526153&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000518779&sokeverdi=918526153&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAGAN PIZZA & KEBAB AS](https://www.norscout.com/no/company/928140083-hagan-pizza-kebab-as) | Nittedal | - | 2,21 mill. kr | +8,6 % |
| [X-BURGER & PIZZA AS](https://www.norscout.com/no/company/914268400-x-burger-pizza-as) | Nittedal | - | 629 023 kr | −68,9 % |
| [EASY EAGLE SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/833189662-easy-eagle-service-as) | Nittedal | - | 2,43 mill. kr | +41,9 % |
| [MAHARO AS](https://www.norscout.com/no/company/993115215-maharo-as) | Nittedal | - | 596 778 kr | - |
| [LADEGÅRDEN KRO AS](https://www.norscout.com/no/company/931225065-ladegarden-kro-as) | Nittedal | - | 2,44 mill. kr | +17,2 % |
| [MASALASPICE INDISK AS](https://www.norscout.com/no/company/932146576-masalaspice-indisk-as) | Nittedal | - | 347 000 kr | - |
| [KAMPENHAUG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/899277422-kampenhaug-holding-as) | Nittedal | - | 2,77 mill. kr | −3,9 % |
| [HÅKEDAL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/827208752-hakedal-holding-as) | Nittedal | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
