---
title: "ISY LIVING AS (918540539): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ISY LIVING AS i Stavanger hadde 5,28 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918540539-isy-living-as"
---

# ISY LIVING AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 2017

- Org.nr: 918 540 539
- Styreleder: Steen Jarle Johansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,28 mill. kr (+40 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 719 457 kr (Margin 13,6 %)
- Ansatte: 15 (Opp fra 14 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 14
- november 2025: 15
- desember 2025: 14
- januar 2026: 15
- februar 2026: 12
- mars 2026: 13
- april 2026: 15
- mai 2026: 14
- juli 2026: 15
- september 2026: 16
- oktober 2026: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 41,3 % (meget god). Ned fra 62,2 % i 2024
- Likviditet: 2,29 (meget god). Opp fra 1,48 i 2024
- Soliditet: 57,1 % (meget god). Opp fra 34,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 88,0 % | 62,2 % | 41,3 % |
| Driftsmargin | - | - | 26,9 % | 20,9 % | 13,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 251,9 % | 180,7 % | 88,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,40 | 1,48 | 2,29 |
| Soliditet | 100,0 % | −44,3 % | 35,0 % | 34,0 % | 57,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - | 1,9 | 1,9 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 1 556 | 3 772 | 5 280 |
| Driftsresultat | −1 | −6 | 418 | 787 | 719 |
| Årsresultat | −1 | −6 | 334 | 606 | 557 |
| Driftsmargin | - | - | 26,9 % | 20,9 % | 13,6 % |
| Sum gjeld | 0 | 1 | 619 | 1 048 | 824 |
| Sum driftskostnader | 1 | 6 | 1 137 | 2 985 | 4 560 |
| Finansresultat | - | - | 1 | 1 | 2 |
| Resultat før skatt | - | - | 419 | 788 | 722 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 86 | 32 | 30 |
| Omløpsmidler | - | - | 866 | 1 556 | 1 890 |
| Sum eiendeler | 6 | 1 | 953 | 1 587 | 1 920 |
| Egenkapital | 6 | 0 | 333 | 539 | 1 096 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 619 | 1 048 | 824 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Steen Jarle Johansen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tiurveien 6, 4042 Hafrsfjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 20.01.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.06.2023
- Regnskapsfører: [NUMBERS AS](https://www.norscout.com/no/company/919948329-numbers-as)
- Størrelse: Nr. 3 121 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av restaurant/ livsstilsendring/konsulentvirksomhet/franchise og kursvirksomhet- og annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 10.03.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 16.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000269369&sokeverdi=918540539&spraak=nb)
- 10.03.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000107008&sokeverdi=918540539&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RISA EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/986423516-risa-eiendom-as) | Stavanger | 15 | 7,05 mill. kr | +4,0 % |
| [SYNG PÅ STAVANGERSK AS](https://www.norscout.com/no/company/933673677-syng-pa-stavangersk-as) | Stavanger | 15 | 5,2 mill. kr | - |
| [KUYASHII AS](https://www.norscout.com/no/company/921294573-kuyashii-as) | Stavanger | 15 | 10,3 mill. kr | +0,2 % |
| [HERMETIKKEN RESTAURANTER AS](https://www.norscout.com/no/company/929235606-hermetikken-restauranter-as) | Stavanger | 14 | 16,5 mill. kr | +1,4 % |
| [NICS SUSHI AS](https://www.norscout.com/no/company/997275322-nics-sushi-as) | Stavanger | 15 | 12,9 mill. kr | +34,4 % |
| [XO STEAKHOUSE AS](https://www.norscout.com/no/company/980405702-xo-steakhouse-as) | Stavanger | 14 | 12,8 mill. kr | +1,1 % |
| [AN NAM AS](https://www.norscout.com/no/company/933174425-an-nam-as) | Stavanger | 15 | 15,3 mill. kr | +15,5 % |
| [BELLIES AS](https://www.norscout.com/no/company/921813619-bellies-as) | Stavanger | 14 | 10,5 mill. kr | +10,4 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
