---
title: "TN VARMETEKNIKK AS (918646663): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TN VARMETEKNIKK AS i Indre Østfold hadde 24,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 15 ansatte. Daglig leder er Thomas André Nilsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918646663-tn-varmeteknikk-as"
---

# TN VARMETEKNIKK AS

Rørleggerarbeid · Indre Østfold · Etablert 2017

Heleid av [TN-GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/821692202-tn-gruppen-as)

- Org.nr: 918 646 663
- Nettsted: [tnvarme.no](https://tnvarme.no)
- Daglig leder: Thomas André Nilsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 24,2 mill. kr (−26,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,67 mill. kr (Margin 6,9 %)
- Ansatte: 15 (Ned fra 18 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 16
- november 2025: 17
- desember 2025: 18
- mai 2026: 17
- juni 2026: 16
- juli 2026: 15
- september 2026: 16
- oktober 2026: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,6 % (god). Opp fra 5,0 % i 2024
- Likviditet: 2,35 (meget god). Opp fra 1,99 i 2024
- Soliditet: 44,1 % (meget god). Opp fra 33,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 18,4 % | 16,4 % | 5,0 % | 12,6 % |
| Driftsmargin | 4,1 % | 6,9 % | 5,5 % | 2,2 % | 6,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 72,1 % | 52,1 % | 9,3 % | 28,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,43 | 1,45 | 1,73 | 1,99 | 2,35 |
| Soliditet | 21,9 % | 25,7 % | 31,0 % | 33,2 % | 44,1 % |
| Gjeldsgrad | 3,6 | 2,9 | 2,2 | 2,0 | 1,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 22 132 | 30 049 | 42 083 | 32 733 | 24 195 |
| Driftsresultat | 911 | 2 076 | 2 311 | 733 | 1 675 |
| Årsresultat | 664 | 1 525 | 1 675 | 359 | 1 234 |
| Driftsmargin | 4,1 % | 6,9 % | 5,5 % | 2,2 % | 6,9 % |
| Sum gjeld | 7 988 | 9 426 | 10 969 | 10 338 | 7 797 |
| Sum driftskostnader | - | - | 39 773 | 32 000 | 22 521 |
| Finansresultat | - | - | −176 | −263 | −87 |
| Resultat før skatt | 852 | 1 983 | 2 134 | 470 | 1 588 |
| Anleggsmidler | 2 992 | 2 588 | 4 179 | 4 915 | 3 027 |
| Omløpsmidler | 7 234 | 10 101 | 11 728 | 10 565 | 10 910 |
| Sum eiendeler | 10 226 | 12 689 | 15 907 | 15 480 | 13 937 |
| Egenkapital | 2 238 | 3 263 | 4 938 | 5 141 | 6 141 |
| Kortsiktig gjeld | 5 055 | 6 982 | 6 781 | 5 314 | 4 647 |
| Langsiktig gjeld | 2 934 | 2 444 | 4 189 | 5 025 | 3 149 |

## Konsern

2 selskaper.

- [TN-GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/821692202-tn-gruppen-as) (Morselskap)
  - TN VARMETEKNIKK AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Thomas André Nilsen: Daglig leder og styrets leder
- Aina Nygaard: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Spydebergveien 164, 1820 Spydeberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 20.02.2017
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2017
- Revisor: [SMAALENENE REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/989664379-smaalenene-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 321 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selskapets virksomhet er å drive rørleggevirksomhet med varme- og klimaanlegg og varmepumper alt som faller naturlig under dette.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 21.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000071925&sokeverdi=918646663&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INDRE ØSTFOLD VENTILASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/967647675-indre-ostfold-ventilasjon-as) | Indre Østfold | 28 | 57,5 mill. kr | +42,4 % |
| [KVISLER&GRIMELAND SPRINKLER AS](https://www.norscout.com/no/company/930270245-kvisler-grimeland-sprinkler-as) | Indre Østfold | 10 | 12,5 mill. kr | +269,3 % |
| [OL MONTERING 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/898846792-ol-montering-1-as) | Indre Østfold | 31 | 29,3 mill. kr | +5,7 % |
| [SPJUDVIK RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/917237107-spjudvik-ror-as) | Indre Østfold | 8 | 12,9 mill. kr | +5,4 % |
| [VVS COMFORT AS](https://www.norscout.com/no/company/922053480-vvs-comfort-as) | Indre Østfold | 60 | 108 mill. kr | −21,9 % |
| [KNUT AARUM AS](https://www.norscout.com/no/company/933766993-knut-aarum-as) | Indre Østfold | 8 | 9,91 mill. kr | −5,0 % |
| [ASKIM & MYSEN RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/980236226-askim-mysen-ror-as) | Indre Østfold | 155 | 317 mill. kr | −2,3 % |
| [K & K VENT AS](https://www.norscout.com/no/company/927927748-k-k-vent-as) | Indre Østfold | 8 | 5,59 mill. kr | −13,6 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
