---
title: "AROI ASIA AS (918704051): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "AROI ASIA AS i Levanger hadde 12,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 33 ansatte. Daglig leder er Ulf Erling Rinnan. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918704051-aroi-asia-as"
---

# AROI ASIA AS

Drift av restauranter · Levanger · Etablert 2017

- Org.nr: 918 704 051
- Nettsted: [aroiasia.no](https://aroiasia.no)
- Daglig leder: Ulf Erling Rinnan (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,3 mill. kr (−4,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,51 mill. kr (Margin −12,2 %)
- Ansatte: 33 (Ned fra 35 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 31
- oktober 2025: 35
- februar 2026: 38
- april 2026: 37
- juni 2026: 40
- juli 2026: 37
- august 2026: 38
- september 2026: 34
- oktober 2026: 33

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −43,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 48,5 % i 2024
- Likviditet: 0,83 (svak). Ned fra 1,39 i 2024
- Soliditet: −23,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 30,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 14,7 % | 21,0 % | 48,5 % | −43,0 % |
| Driftsmargin | −5,3 % | −139,7 % | 26,2 % | 9,8 % | −12,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 167,0 % | 231,6 % | −1 069,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,15 | 1,39 | 0,83 |
| Soliditet | 22,2 % | 19,3 % | 0,1 % | 30,6 % | −23,0 % |
| Gjeldsgrad | 3,5 | 4,2 | 999,0 | 2,3 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 119 | 26 | 1 619 | 12 945 | 12 313 |
| Driftsresultat | −6 | −36 | 423 | 1 273 | −1 508 |
| Årsresultat | −478 | −50 | 328 | 1 017 | −1 887 |
| Driftsmargin | −5,3 % | −139,7 % | 26,2 % | 9,8 % | −12,2 % |
| Sum gjeld | 1 859 | 2 012 | 2 110 | 2 506 | 4 185 |
| Sum driftskostnader | 125 | 61 | 1 196 | 11 673 | 13 821 |
| Finansresultat | −329 | 65 | −20 | 7 | −200 |
| Resultat før skatt | - | - | 404 | 1 280 | −1 708 |
| Anleggsmidler | 1 701 | 2 077 | 1 698 | 1 501 | 1 433 |
| Omløpsmidler | - | - | 414 | 2 108 | 1 968 |
| Sum eiendeler | 2 390 | 2 493 | 2 112 | 3 609 | 3 401 |
| Egenkapital | 531 | 481 | 2 | 1 103 | −784 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 359 | 1 520 | 2 379 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 751 | 986 | 1 806 |

## Ledelse og styre

- Ulf Erling Rinnan: Daglig leder og styremedlem
- Roar Reitan: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Moafjæra 1C, 7606 Levanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 20.01.2017
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2017
- Revisor: [ERNST & YOUNG AS](https://www.norscout.com/no/company/976389387-ernst-young-as)
- Regnskapsfører: [TALERA AS](https://www.norscout.com/no/company/925913731-talera-as)
- Størrelse: Nr. 1 237 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i aksjer og verdipapirer, delta i andre selskaper og virksomheter, drive handel og forvaltning av fast eiendom og alt som står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 21.08.2026: Aksjekapital endret
- 21.08.2026: Kapitalforhøyelse registrert

## Kunngjøringer

- 19.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000751591&sokeverdi=918704051&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707419&sokeverdi=918704051&spraak=nb)
- 21.08.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000707420&sokeverdi=918704051&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000531018&sokeverdi=918704051&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SABRURA LEVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/822568572-sabrura-levanger-as) | Levanger | 27 | 10,1 mill. kr | +17,4 % |
| [COMPAGNIE AS](https://www.norscout.com/no/company/930487856-compagnie-as) | Levanger | 25 | 11,8 mill. kr | +6,9 % |
| [OSKARS AS](https://www.norscout.com/no/company/963124228-oskars-as) | Levanger | 24 | 9,86 mill. kr | +19,3 % |
| [JORDBÆRPIKENE LEVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/998309883-jordbaerpikene-levanger-as) | Levanger | 20 | 7,94 mill. kr | +0,1 % |
| [STRØMSØEGÅRDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/943542252-stromsoegarden-as) | Levanger | 13 | 6,28 mill. kr | +18,1 % |
| [KIRKEGATEN 31 RESTAURANT AS](https://www.norscout.com/no/company/921171811-kirkegaten-31-restaurant-as) | Levanger | 11 | 7,9 mill. kr | +26,6 % |
| [PERLEN CAFE AS](https://www.norscout.com/no/company/937249519-perlen-cafe-as) | Levanger | 8 | - | - |
| [ORION LEVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/995839652-orion-levanger-as) | Levanger | 7 | 6,92 mill. kr | +5,4 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
