---
title: "INFRAPLAN AS (918705201): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INFRAPLAN AS i Nordre Follo hadde 3,66 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anne Christine Handstanger. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918705201-infraplan-as"
---

# INFRAPLAN AS

Engroshandel med maskiner og utstyr ellers · Nordre Follo

- Org.nr: 918 705 201
- Daglig leder: Anne Christine Handstanger (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,66 mill. kr (+26,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 899 326 kr (Margin 24,6 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 64,9 % (meget god). Opp fra 39,2 % i 2024
- Likviditet: 1,04 (tilfredsstillende). Samme som i 2024
- Soliditet: 3,8 % (svak). Opp fra 3,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 57,0 % | 39,2 % | 64,9 % |
| Driftsmargin | 29,4 % | 40,5 % | 34,2 % | 22,8 % | 24,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 2 220,0 % | 1 256,6 % | 1 747,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,03 | 1,04 | 1,04 |
| Soliditet | 3,7 % | 2,4 % | 2,7 % | 3,7 % | 3,8 % |
| Gjeldsgrad | 25,9 | 40,3 | 35,7 | 26,2 | 25,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 643 | 4 090 | 3 564 | 2 890 | 3 662 |
| Driftsresultat | 1 072 | 1 659 | 1 218 | 659 | 899 |
| Årsresultat | 836 | 1 293 | 950 | 527 | 716 |
| Driftsmargin | 29,4 % | 40,5 % | 34,2 % | 22,8 % | 24,6 % |
| Sum gjeld | 1 587 | 2 207 | 1 966 | 1 378 | 1 343 |
| Sum driftskostnader | 2 571 | 2 432 | - | 2 231 | 2 763 |
| Finansresultat | - | - | - | 16 | 18 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 219 | 676 | 918 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | - | - | 2 021 | 1 431 | 1 396 |
| Sum eiendeler | 1 649 | 2 262 | 2 021 | 1 431 | 1 396 |
| Egenkapital | 61 | 55 | 55 | 53 | 53 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 966 | 1 378 | 1 343 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Anne Christine Handstanger: Daglig leder og styrets leder
- Dag Are Strisland: Styremedlem
- Isabel Amelia Marie Louise Handstanger: Styremedlem
- Bernard Alexander Handstanger: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Skogsnarveien 9, 1406 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.640 Engroshandel med maskiner og utstyr ellers
- Etablert: 25.01.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2018
- Regnskapsfører: [PEDERSEN & SKOGHOLT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/996414353-pedersen-skogholt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 084 av 1 770 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Industri, handel, shipping og enhver virksomhet som står i forbindelse hermed, herunder deltagelse i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 18.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000184765&sokeverdi=918705201&spraak=nb)
- 17.09.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000746217&sokeverdi=918705201&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CAMOZZI AUTOMATION AS](https://www.norscout.com/no/company/913771842-camozzi-automation-as) | Nordre Follo | - | 4,47 mill. kr | +41,6 % |
| [MOTION CONTROL SENTERET AS](https://www.norscout.com/no/company/913575938-motion-control-senteret-as) | Nordre Follo | - | 2,73 mill. kr | −35,7 % |
| [PANTRONIC AS](https://www.norscout.com/no/company/991298932-pantronic-as) | Nordre Follo | - | 8,21 mill. kr | +159,3 % |
| [SKIVEIEN 123 AS](https://www.norscout.com/no/company/989110918-skiveien-123-as) | Nordre Follo | - | 2,41 mill. kr | +49,7 % |
| [NORGREN AS](https://www.norscout.com/no/company/814196682-norgren-as) | Nordre Follo | - | 22,8 mill. kr | - |
| [FEGIME NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/911118181-fegime-norge-as) | Nordre Follo | - | 2,38 mill. kr | −14,4 % |
| [SENERGIA AS](https://www.norscout.com/no/company/929949153-senergia-as) | Nordre Follo | - | 25,1 mill. kr | −46,1 % |
| [POWER HOUSE NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920559050-power-house-norway-as) | Nordre Follo | - | 2,22 mill. kr | −93,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
