---
title: "PANPHARMA NORDIC AS (918719679): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PANPHARMA NORDIC AS i Nordre Follo hadde 54,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918719679-panpharma-nordic-as"
---

# PANPHARMA NORDIC AS

Engroshandel med apotekvarer og medisinske varer · Nordre Follo

- Org.nr: 918 719 679
- Nettsted: [panpharma.eu](https://panpharma.eu)
- Styreleder: Pierre Jean-Yves Emile Moysan

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 54,9 mill. kr (+5,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,87 mill. kr (Margin 3,4 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,28 (tilfredsstillende). Opp fra 1,24 i 2024
- Soliditet: 22,3 % (god). Opp fra 19,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,5 % | 17,4 % | 9,1 % | - |
| Driftsmargin | 6,3 % | 4,3 % | 6,9 % | 4,6 % | 3,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 12,6 % | 17,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,26 | 1,25 | 1,23 | 1,24 | 1,28 |
| Soliditet | - | - | 18,6 % | 19,3 % | 22,3 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 4,4 | 4,2 | 3,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 23 660 | 39 822 | 47 345 | 51 846 | 54 903 |
| Driftsresultat | 1 500 | 1 708 | 3 249 | 2 371 | 1 874 |
| Årsresultat | 603 | 568 | 944 | 540 | 832 |
| Driftsmargin | 6,3 % | 4,3 % | 6,9 % | 4,6 % | 3,4 % |
| Sum gjeld | 14 052 | 17 053 | 22 904 | 24 067 | 22 982 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 49 476 | 53 029 |
| Finansresultat | - | - | - | −1 678 | −807 |
| Resultat før skatt | 773 | 728 | 1 210 | 693 | 1 066 |
| Anleggsmidler | 55 | 43 | 34 | 24 | 53 |
| Omløpsmidler | 17 702 | 21 283 | 28 088 | 29 800 | 29 519 |
| Sum eiendeler | 17 757 | 21 326 | 28 121 | 29 824 | 29 572 |
| Egenkapital | - | - | 5 217 | 5 757 | 6 589 |
| Kortsiktig gjeld | 14 048 | 17 047 | 22 902 | 24 062 | 22 982 |
| Langsiktig gjeld | 4 | 6 | 2 | 5 | - |

## Ledelse og styre

- Pierre Jean-Yves Emile Moysan: Styrets leder
- Marie-Helene Daniele Dick: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Glynitveien 25, 1400 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.460 Engroshandel med apotekvarer og medisinske varer
- Etablert: 27.02.2017
- Tidligere navn: STARTUP 107 17 AS (2017)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2018
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [ERNST & YOUNG COMPLIANCE SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/946823465-ernst-young-compliance-services-as)
- Størrelse: Nr. 131 av 506 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon, salg og distribusjon av farmasøytiske produkter.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Kontaktperson endret
- 15.09.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000410138&sokeverdi=918719679&spraak=nb)
- 08.10.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000778461&sokeverdi=918719679&spraak=nb)
- 15.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000739859&sokeverdi=918719679&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TONNE DENTAL AS](https://www.norscout.com/no/company/979726414-tonne-dental-as) | Nordre Follo | 5 | 17,3 mill. kr | +18,6 % |
| [CRYNO AS](https://www.norscout.com/no/company/831552832-cryno-as) | Nordre Follo | - | 7,37 mill. kr | +125,1 % |
| [SARSTEDT AS](https://www.norscout.com/no/company/947818678-sarstedt-as) | Nordre Follo | 5 | 32,7 mill. kr | +17,8 % |
| [DENTALVAREHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/989728474-dentalvarehuset-as) | Nordre Follo | - | 6,54 mill. kr | −7,6 % |
| [TEKNOLAB AS](https://www.norscout.com/no/company/829220032-teknolab-as) | Nordre Follo | 10 | 26,7 mill. kr | +6,7 % |
| [NORTEMA AS](https://www.norscout.com/no/company/981392647-nortema-as) | Nordre Follo | - | 924 010 kr | −11,6 % |
| [CANTEC AS](https://www.norscout.com/no/company/939456287-cantec-as) | Nordre Follo | 12 | 53,1 mill. kr | +22,2 % |
| [DENTALVAREHUSET HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/912790797-dentalvarehuset-holding-as) | Nordre Follo | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.06.2026.
