---
title: "SMART WORK AS (918738703): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SMART WORK AS i Nordre Follo hadde 26,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 57 ansatte. Daglig leder er Trond Juliussen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918738703-smart-work-as"
---

# SMART WORK AS

Reparasjon og vedlikehold av annet utstyr · Nordre Follo · Etablert 2017

- Org.nr: 918 738 703
- Daglig leder: Trond Juliussen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 26,8 mill. kr (+17,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 507 457 kr (Margin 1,9 %)
- Ansatte: 57 (Opp fra 56 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 59
- oktober 2025: 54
- november 2025: 56
- desember 2025: 55
- januar 2026: 51
- februar 2026: 56
- mars 2026: 57
- april 2026: 55
- mai 2026: 53
- juni 2026: 55
- juli 2026: 56
- september 2026: 57

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,8 % (tilfredsstillende). Opp fra 2,9 % i 2024
- Likviditet: 1,53 (god). Ned fra 1,54 i 2024
- Soliditet: 35,1 % (god). Ned fra 35,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 35,3 % | 1,5 % | 2,9 % | 7,8 % |
| Driftsmargin | 3,8 % | 10,9 % | −0,2 % | 0,3 % | 1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 123,3 % | 3,7 % | 7,5 % | 21,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,22 | 1,50 | 1,59 | 1,54 | 1,53 |
| Soliditet | 19,4 % | 33,9 % | 37,8 % | 35,6 % | 35,1 % |
| Gjeldsgrad | 4,2 | 1,9 | 1,6 | 1,8 | 1,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 17 622 | 20 871 | 18 739 | 22 759 | 26 773 |
| Driftsresultat | 667 | 2 275 | −33 | 61 | 507 |
| Årsresultat | 505 | 1 797 | 82 | 173 | 553 |
| Driftsmargin | 3,8 % | 10,9 % | −0,2 % | 0,3 % | 1,9 % |
| Sum gjeld | 4 042 | 5 393 | 4 689 | 5 470 | 6 621 |
| Sum driftskostnader | - | - | 18 773 | 22 698 | 26 265 |
| Finansresultat | - | - | 138 | 161 | 202 |
| Resultat før skatt | 647 | 2 304 | 105 | 222 | 709 |
| Anleggsmidler | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 |
| Omløpsmidler | 4 936 | 8 085 | 7 462 | 8 416 | 10 121 |
| Sum eiendeler | 5 012 | 8 161 | 7 538 | 8 492 | 10 197 |
| Egenkapital | 970 | 2 767 | 2 849 | 3 022 | 3 575 |
| Kortsiktig gjeld | 4 042 | 5 393 | 4 689 | 5 470 | 6 621 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Trond Juliussen: Daglig leder
- Carl Magnus Krook: Styrets leder
- Margrete Singsaas: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Fugleåsen 10, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 33.190 Reparasjon og vedlikehold av annet utstyr
- Etablert: 03.03.2017
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2017
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Størrelse: Nr. 6 av 55 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Ved hjelp av egne eller innleide ansatte å utføre sortering og reparasjon av logistikk og emballasjeprodukter, samt alle typer virksomhet som står i sammenheng med dette.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 04.09.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000782330&sokeverdi=918738703&spraak=nb)
- 04.09.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000729811&sokeverdi=918738703&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000476494&sokeverdi=918738703&spraak=nb)
- 20.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000404150&sokeverdi=918738703&spraak=nb)
- 10.09.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000735617&sokeverdi=918738703&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000546179&sokeverdi=918738703&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [IPS PARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/915192610-ips-partner-as) | Nordre Follo | 92 | 48,9 mill. kr | +16,5 % |
| [TSG SOLUTIONS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/964350477-tsg-solutions-norway-as) | Nordre Follo | 30 | 78,2 mill. kr | +1,5 % |
| [HARALD GRØNVOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/819732922-harald-gronvold-as) | Nordre Follo | 22 | 71,4 mill. kr | +2,8 % |
| [HOERBIGER SERVICE NORDIC AS](https://www.norscout.com/no/company/930618683-hoerbiger-service-nordic-as) | Nordre Follo | 20 | 68,4 mill. kr | −35,5 % |
| [IPS SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/915407390-ips-service-as) | Nordre Follo | 16 | 92,9 mill. kr | +8,4 % |
| [OSLO PUMPESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/917383456-oslo-pumpeservice-as) | Nordre Follo | 8 | 26,9 mill. kr | +21,9 % |
| [LABHJELP AS](https://www.norscout.com/no/company/931945246-labhjelp-as) | Nordre Follo | - | 5,96 mill. kr | +20,2 % |
| [HARALD GRØNVOLD EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/919732938-harald-gronvold-eiendom-as) | Nordre Follo | - | 1,84 mill. kr | +1,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
