---
title: "BAKKLI DRIFT AS (918782990): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BAKKLI DRIFT AS i Melhus hadde 222 695 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918782990-bakkli-drift-as"
---

# BAKKLI DRIFT AS

Detaljhandel med motorvogner · Melhus

- Org.nr: 918 782 990
- Styreleder: Tor Erik Langmo

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 222 695 kr (+287,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 121 847 kr (Margin 54,7 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,17 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,09 i 2024
- Soliditet: −13,4 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −242,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 3 633,3 % | - | - |
| Driftsmargin | −58,8 % | −548,4 % | 93,7 % | 73,3 % | 54,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,09 | 0,17 |
| Soliditet | −423,6 % | −2 308,5 % | −22 700,0 % | −242,4 % | −13,4 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 153 | 31 | 931 | 58 | 223 |
| Driftsresultat | −90 | −170 | 872 | 42 | 122 |
| Årsresultat | −86 | −170 | 858 | 31 | 174 |
| Driftsmargin | −58,8 % | −548,4 % | 93,7 % | 73,3 % | 54,7 % |
| Sum gjeld | 1 131 | 1 131 | 228 | 277 | 188 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 15 | 101 |
| Finansresultat | - | - | - | −11 | 0 |
| Resultat før skatt | −100 | −170 | 872 | 31 | 122 |
| Anleggsmidler | 190 | 34 | 0 | 56 | 134 |
| Omløpsmidler | 26 | 12 | 1 | 25 | 32 |
| Sum eiendeler | 216 | 47 | 1 | 81 | 166 |
| Egenkapital | −915 | −1 085 | −227 | −196 | −22 |
| Kortsiktig gjeld | 1 131 | 1 131 | 228 | 277 | 188 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tor Erik Langmo: Styrets leder
- Siri Johanne Langmo: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Valsetvegen 240, 7224 Melhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.810 Detaljhandel med motorvogner
- Etablert: 19.03.2017
- Tidligere navn: LERAAND INVEST AS (2017 til 2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 17.12.2024
- Størrelse: Nr. 2 156 av 2 413 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp, salg og utleie av bil, moped, snøscooter, traktor, anleggsmaskiner, campingvogner, henger, båt og andre tjenester, deler og tilbehør som naturlig hører til dette. Selskapet kan også drive med kjøp, salg og utleie av fast eiendom. Vidre drive med konsulentvirksomhet innenfor nevnte områder.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000277767&sokeverdi=918782990&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EMSAX AS](https://www.norscout.com/no/company/935243750-emsax-as) | Melhus | - | 539 771 kr | - |
| [GIMNES AUTO & DETAILING AS](https://www.norscout.com/no/company/916235496-gimnes-auto-detailing-as) | Melhus | - | 215 600 kr | - |
| [TRONDHEIM AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/933904385-trondheim-auto-as) | Melhus | - | 579 984 kr | - |
| [GRAN OLSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934872207-gran-olsen-holding-as) | Melhus | - | 150 561 kr | - |
| [TACAMERA AS](https://www.norscout.com/no/company/917201374-tacamera-as) | Melhus | - | 613 277 kr | −67,3 % |
| [DF AUTO NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935347483-df-auto-norge-as) | Melhus | - | 22 600 kr | - |
| [JP AUTOSALG AS](https://www.norscout.com/no/company/818455992-jp-autosalg-as) | Melhus | - | 1,33 mill. kr | −14,2 % |
| [JENSENHAMMERÅS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934856317-jensenhammeras-holding-as) | Melhus | - | 680 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
