---
title: "VVS BEDRIFT AS (918888268): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VVS BEDRIFT AS i Lørenskog hadde 2,78 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Marcin Stanislaw Niec. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/918888268-vvs-bedrift-as"
---

# VVS BEDRIFT AS

Rørleggerarbeid · Lørenskog

- Org.nr: 918 888 268
- Daglig leder: Marcin Stanislaw Niec (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,78 mill. kr (−41,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 345 155 kr (Margin 12,4 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 37,5 % (meget god). Opp fra −31,1 % i 2024
- Likviditet: 1,98 (god). Opp fra 1,07 i 2024
- Soliditet: 52,8 % (meget god). Opp fra 32,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,0 % | −6,8 % | −31,1 % | 37,5 % |
| Driftsmargin | 1,1 % | 0,9 % | −2,2 % | −8,6 % | 12,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −17,8 % | −94,2 % | 85,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,30 | 1,07 | 1,98 |
| Soliditet | 44,4 % | 43,9 % | 33,6 % | 32,3 % | 52,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 1,3 | 2,0 | 2,1 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 856 | 4 880 | 5 216 | 4 727 | 2 782 |
| Driftsresultat | 32 | 42 | −114 | −407 | 345 |
| Årsresultat | 16 | 23 | −53 | −320 | 270 |
| Driftsmargin | 1,1 % | 0,9 % | −2,2 % | −8,6 % | 12,4 % |
| Sum gjeld | 779 | 824 | 1 167 | 567 | 483 |
| Sum driftskostnader | 2 824 | 4 838 | - | 5 134 | 2 437 |
| Finansresultat | −16 | −19 | - | 1 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | −110 | −406 | 346 |
| Anleggsmidler | 333 | 243 | 241 | 232 | 67 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 517 | 606 | 956 |
| Sum eiendeler | 1 399 | 1 467 | 1 758 | 837 | 1 023 |
| Egenkapital | 621 | 644 | 591 | 271 | 540 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 167 | 567 | 483 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marcin Stanislaw Niec: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Guribakken 4, 1470 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 04.04.2017
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2017
- Regnskapsfører: [EASY ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/916643098-easy-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 1 594 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Oppføring av rørlegger og ventilasjon. Tjenester innen bygg og rehabilitering, grunnarbeid og jordarbeid. Installere, kontrollere brannsikringsrelaterte produkter og andre produkter som naturlig faller sammen med dette. Installasjon av kuldemaskin og varmepumper.

## Siste endringer

- 14.04.2026: Næringskode endret
- 11.04.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 16.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000269386&sokeverdi=918888268&spraak=nb)
- 12.04.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000169718&sokeverdi=918888268&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BERGERSEN RØR OG VEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/931036041-bergersen-ror-og-vedlikehold-as) | Lørenskog | - | 3,55 mill. kr | +133,5 % |
| [JENSEN VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/993443808-jensen-vvs-as) | Lørenskog | - | 2,27 mill. kr | - |
| [RF RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/925604399-rf-ror-as) | Lørenskog | - | 3,56 mill. kr | +12 % |
| [BD RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/929651154-bd-rorservice-as) | Lørenskog | - | 2,16 mill. kr | +45,6 % |
| [BERGERSEN VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/960407296-bergersen-vvs-as) | Lørenskog | - | 3,89 mill. kr | +29,1 % |
| [TAULER RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/926598082-tauler-ror-as) | Lørenskog | - | 1,62 mill. kr | −40,5 % |
| [STENERUD RØRSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932868733-stenerud-rorservice-as) | Lørenskog | - | 4,54 mill. kr | +25,2 % |
| [BENS RØRLEGGERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/998056586-bens-rorleggerservice-as) | Lørenskog | - | 1,45 mill. kr | +38,9 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.05.2026.
