---
title: "SUPER-VISION AS (919025921): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SUPER-VISION AS i Stavanger hadde 2,75 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919025921-super-vision-as"
---

# SUPER-VISION AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stavanger

- Org.nr: 919 025 921
- Styreleder: Jørgen Orloff Thomsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,75 mill. kr (+0,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 916 474 kr (Margin 33,4 %)
- Etablert: 2017

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,6 % (meget god). Ned fra 35,5 % i 2024
- Likviditet: 8,48 (meget god). Opp fra 5,71 i 2024
- Soliditet: 88,2 % (meget god). Opp fra 82,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 52,6 % | 47,9 % | 35,5 % | 18,6 % |
| Driftsmargin | −1,0 % | 38,4 % | 45,0 % | 46,6 % | 33,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 57,2 % | 41,9 % | 21,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 6,95 | 5,71 | 8,48 |
| Soliditet | 83,2 % | 80,4 % | 85,6 % | 82,5 % | 88,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 112 | 2 494 | 2 826 | 2 732 | 2 748 |
| Driftsresultat | −12 | 958 | 1 273 | 1 272 | 916 |
| Årsresultat | 1 | 702 | 1 181 | 1 129 | 789 |
| Driftsmargin | −1,0 % | 38,4 % | 45 % | 46,6 % | 33,4 % |
| Sum gjeld | 230 | 448 | 508 | 882 | 661 |
| Sum driftskostnader | 1 123 | 1 536 | - | 1 460 | 1 831 |
| Finansresultat | 13 | −47 | - | 230 | 75 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 391 | 1 502 | 991 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 530 | 5 033 | 5 601 |
| Sum eiendeler | 1 370 | 2 289 | 3 530 | 5 033 | 5 601 |
| Egenkapital | 1 140 | 1 841 | 3 023 | 4 151 | 4 940 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 508 | 882 | 661 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Jørgen Orloff Thomsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Eltarvåg 36, 4150 Rennesøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 08.05.2017
- Aksjekapital: 40 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2020
- Størrelse: Nr. 1 891 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konsulenttjenester for Olje & Gass- og Vindkraft-Industrien.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000157643&sokeverdi=919025921&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EGENES TECHNOLOGY AS](https://www.norscout.com/no/company/812086162-egenes-technology-as) | Stavanger | - | 2,83 mill. kr | +10,2 % |
| [MIGLIA CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/920867855-miglia-consulting-as) | Stavanger | - | 2,72 mill. kr | +2,6 % |
| [AGILAS ENGINEERING AS](https://www.norscout.com/no/company/926037706-agilas-engineering-as) | Stavanger | - | 2,84 mill. kr | −24,8 % |
| [GQS NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/994681893-gqs-norge-as) | Stavanger | - | 2,71 mill. kr | +11,7 % |
| [JOMIL SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/917619344-jomil-services-as) | Stavanger | - | 2,85 mill. kr | +10,4 % |
| [CAFTIC AS](https://www.norscout.com/no/company/933767248-caftic-as) | Stavanger | - | 2,71 mill. kr | - |
| [HONU AS](https://www.norscout.com/no/company/924438517-honu-as) | Stavanger | - | 2,87 mill. kr | +2,7 % |
| [DGS AS](https://www.norscout.com/no/company/914535123-dgs-as) | Stavanger | - | 2,67 mill. kr | −16,7 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
