---
title: "VERDI MEDIA NORGE AS (919073764): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VERDI MEDIA NORGE AS i Sarpsborg hadde 48,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 22 ansatte. Daglig leder er Thomas Skjelin. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/919073764-verdi-media-norge-as"
---

# VERDI MEDIA NORGE AS

Dataprogrammeringstjenester · Sarpsborg · Etablert 2017

- Org.nr: 919 073 764
- Telefon: 957 95 171
- E-post: post@verdimedia.no
- Nettsted: [verdimedia.no](https://www.verdimedia.no)
- Daglig leder: Thomas Skjelin (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 48,1 mill. kr (+29,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 3,59 mill. kr (Margin 7,5 %)
- Ansatte: 22

## Ansatte

- mars 2026: 20
- juni 2026: 21
- oktober 2026: 22

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 29,2 % (meget god). Opp fra 7,5 % i 2024
- Likviditet: 1,28 (tilfredsstillende). Opp fra 1,06 i 2024
- Soliditet: 28,3 % (god). Opp fra 9,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −6,0 % | 12,6 % | 7,5 % | 29,2 % |
| Driftsmargin | 12,5 % | −1,8 % | 3,4 % | 1,7 % | 7,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −125,0 % | 103,1 % | 67,5 % | 143,6 % |
| Likviditetsgrad | - | 0,95 | 1,12 | 1,06 | 1,28 |
| Soliditet | 9,4 % | 2,6 % | 8,4 % | 9,9 % | 28,3 % |
| Gjeldsgrad | 9,6 | 37,2 | 11,0 | 9,1 | 2,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 24 516 | 31 243 | 28 980 | 37 254 | 48 079 |
| Driftsresultat | 3 069 | −573 | 995 | 649 | 3 587 |
| Årsresultat | 2 353 | −701 | 448 | 481 | 2 794 |
| Driftsmargin | 12,5 % | −1,8 % | 3,4 % | 1,7 % | 7,5 % |
| Sum gjeld | 8 791 | 7 814 | 7 218 | 10 363 | 9 983 |
| Sum driftskostnader | 21 447 | - | 27 985 | 36 605 | 44 492 |
| Finansresultat | −26 | - | −548 | −42 | 55 |
| Resultat før skatt | - | −701 | 448 | 606 | 3 642 |
| Anleggsmidler | 2 021 | 1 854 | 2 569 | 1 617 | 1 884 |
| Omløpsmidler | - | 6 171 | 5 307 | 9 885 | 12 032 |
| Sum eiendeler | 9 702 | 8 024 | 7 876 | 11 502 | 13 916 |
| Egenkapital | 911 | 210 | 658 | 1 139 | 3 933 |
| Kortsiktig gjeld | - | 6 481 | 4 719 | 9 322 | 9 419 |
| Langsiktig gjeld | - | 1 333 | 2 498 | 1 041 | 564 |

## Ledelse og styre

- Thomas Skjelin: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hjalmar Wessels vei 10, 1721 Sarpsborg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 18.04.2017
- Tidligere navn: DEKKBUSSEN AS (2017)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2017
- Revisor: [CENTER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/916788517-center-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [FLEXI AS](https://www.norscout.com/no/company/941108474-flexi-as)
- Størrelse: Nr. 246 av 4 925 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Webtjenester og annet som hører naturlig sammen med dette, herunder investering i teknologi.

## Kunngjøringer

- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000417072&sokeverdi=919073764&spraak=nb)
- 26.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000630137&sokeverdi=919073764&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KVASS NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/923943234-kvass-norge-as) | Sarpsborg | 16 | 38,8 mill. kr | +27,4 % |
| [AXIA AS](https://www.norscout.com/no/company/978661211-axia-as) | Sarpsborg | 11 | 52,2 mill. kr | +15,2 % |
| [VINTER & VÅR AS](https://www.norscout.com/no/company/922772053-vinter-var-as) | Sarpsborg | 6 | 5,79 mill. kr | +37,3 % |
| [STUDIO X AS](https://www.norscout.com/no/company/920990029-studio-x-as) | Sarpsborg | 5 | 15,1 mill. kr | +51,6 % |
| [BRANDSAFE AS](https://www.norscout.com/no/company/996941566-brandsafe-as) | Sarpsborg | 5 | 6,01 mill. kr | +26,2 % |
| [PRIVICORE AS](https://www.norscout.com/no/company/911900432-privicore-as) | Sarpsborg | - | 11,1 mill. kr | −4,8 % |
| [VAINU NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/918443525-vainu-norway-as) | Sarpsborg | - | 9,4 mill. kr | −13,3 % |
| [D:SIGNAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/928910881-d-signage-as) | Sarpsborg | - | 8 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
